Michał333

Posty profilowe Ostatnie aktywności Posty O mnie

• Przepraszam Michałku ;D

Trzymam kciuki aby telefon doszedł jak najszybciej.Tak to jest że czasu cofnąć się nie da chociaż bardzo się chce,a jaka to komórka?
    Witam ja w sprawie konkursu chciał bym się zgłosić
    nick w grze waluś11 gram na światach:
    Rho i Theta
    Dziękuje i pozdrawiam
    Kamil
    Witam chciałem się zgłosić do konkursu gracza roku...
    Nick: Jorgele461
    Świat: Ksi
    Nie zauważyłam poprzedniej wiadomości,ślepa jestem xD

Ja,niestety,komórki nie odzyskałam a Ty masz już swoją?
    Wiesz co ;)

Przyjemnego szumu w głowie
    wygodnego miejsca w rowie
    no i może jeszcze potem
    spokojnego snu pod płotem
    a na każdym kroku
    szczęścia w nowym roku :))))
    Jestes mało spostrzegawczy :p

Jesli kupujesz telefon przez Allegro gotycki u takiego sprzedawcy który ma najwieksza liczbę gwiazdek
    mój telefon zmienia pisownie i miało być "chamsko" a wyszło 'damsko" xD

co do Twoich słów to spadaj :pPP
    Dostałam :) jestem jedynaczką więc rozumiesz :p

Nie,mógłby mnie nawet damsko oklamac że znalazł tylko telefon xD
    Ta szminka to był prezent od mojego byłego chłopaka.Firmy Chanel więc i tak dobra cena

Chciałabym żeby ktoś oddał,może zabrać wszystko byle tylko oddał telefon

Po prostu niosłam prezenty i torebka mi wypadła ;/
    Zgubiłamnie tylko telefon(Iphone) ale również całą torebkę w której było również:300 złotych,szminka za 100 złotych,portfel no i torebka też jest cenna.Na tym telefonie miałam 800 zdjęć i wszystkie przepadły ;(
    ktoś dostał fajny prezent na święta :D
    miałam taki program na telefonie który pokazywał męski odmiennik mojego imienia ale telefon zgubiłam w Wigilie :(

Ja nickiem REVWRA podpisuje się wszędzie i ludzie z grepo pamiętają mnie z innych stron
    Ja też nie wiem ale się dowiem ;)

Ja na swoim koncie gram cały czas a dowiedziałam sie niedawno ze parę osób z innych sojuszy myśli ze jestem całkowicie inną osobą.Ja swojego konta nigdy nie mogłabym oddać,już wolałabym rozdać miasta
    To nie walczyłeś jeszcze pvp?
    Yhyymmm...
    A jakie dali tam rozwiązania w trybie tej walki w czasie rzeczywistym? Ikonki/jednostki zamiast oddziałów/ normalne, pojedyncze jednostki zebrane w oddziały? o_O
    Znam...z hypera :D
    eh...sam zastanawiałem się, jakby taka gra jak to Forge of (what?) wyglądała, tj.z bitwami pvp w czasie rzeczywistym...wg.mnie to ...ciężko takie coś zbilansować, skoro bitwy mogą trwać i godzinami :eek: (..zależy...)
    To wszystko to były...podtytuły xD
    "Empire TW" to jedna z nowszych części; nowością w niej są bitwy morskie...
    W tej grze podobno są opcje, by grać przez neta z innym graczem...ale niewiele wiem w tym temacie :-/
    w Empire TW jest nawet możliwość zarządzania... Polską! Można normalnie wcielić się w króla Polski i heja banana ^^
    jak masz możliwości, sprzęt etc.albo jakiś z kumpli ma, to polecam przetestować...sam niestety nie mam, jak :(
    KuuuuUUUUuuu...uuuUUUU...RczAki! Znowu ta rąbana komórka mnie irytuje - filmiku chyba nigdy nie obejrzę :(
    Nosz...bo strategie są różne...
    Rts, browserówki, strategie wmieszane w inne gatunki...no i prawdziwe strategie, jak Total War...(Shogun; Rome; Medieval I i II; była jeszcze o wojnach napoleońskich i o walkach o niepodległość USA...ale tytułów nie pamiętam...grałem tylko raz i to u kumpla chyba w któryś z Medieval'i...ja znam to głównie z Hypera <tv i strona www> ...tam prezentowane są różne gry) ...normalnie w ciągu kampanii zarządzasz całymi połaciami państwa, jest i ekonomia i wojskowość...a w bitwach zarządzasz potężnymi oddziałami...w CZASIE RZECZYWISTYM! To jedne z najlepszych gier wszechczasów...ale są drogie :-/
  • Wczytywanie…
  • Wczytywanie…
  • Wczytywanie…