Najnowsze treści autorstwa misieq18

1. [Legalny] GRCRTools

Napisałem na fb, ale póki co cisza.
  2. [Legalny] GRCRTools

No u mnie również nie działa, przynajmniej na mozilli. :(
  3. [Legalny] TOD-Tools

88tod88 nie wiem czemu, ale nie działa mi skrypt. w ogóle nie uaktywnia się. Korzystam z mozilli
  4. Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

Odp: Dyskusja na temat aktualizacji Nie Samsung. Sony Xperia Z3 Pomijając, że teraz nie mogę znaleźć katalogu z grepolis w telefonie. Wewnątrz aplikacji dźwięk jest, ale powiadomienia mają ten sam dźwięk.
  5. Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

Odp: Dyskusja na temat aktualizacji Ja mam problem przez ostatnią aktualizację. Wszyscy kojarzą ten wkurzający, głośny dźwięk gdy atak nadchodzi prawda? Oraz inne gdy rekrutacja się zakończy, budynek się zbuduje itd.? No właśnie. Jak powiadomienie wyskoczy, ja takiego dźwięku nie mam...
  6. Gracz Roku 2014 Pella - Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2014 Pella - Głosowanie BioręTo
  7. Gracz Roku 2014 Pella

Odp: Gracz Roku 2014 Pella a) swój dokładny nick z gry: Misieq18 b) dokładny nick z gry osoby typowanej BioręTo c) dokładny nick osoby wytypowanej z Forum wraz z linkiem BioręTo d) krótkie uzasadnienie swojego wyboru Gracz dużo władował w grę, zarówno swój czas, swoje emocje i zawsze...
  8. [Ulepszenie] Opcja zmiany dzwięku/wyciszenia powiadomienia na mobilnego

Odp: Opcja zmiany dzwięku/wyciszenia powiadomienia na mobilnego Sam napisałem taką propozycję i utonęła między innymi tematami. http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?21544-Grepolis-Mobile-Mo%C5%BCliwo%C5%9B%C4%87-zmiany-d%C5%BAwi%C4%99k%C3%B3w-powiadomie%C5%84 Ale oczywiście, że na tak...
  9. [Nowość] Grepolis Mobile - Możliwość zmiany dźwięków powiadomień.

Odp: Grepolis Mobile - Możliwość zmiany dźwięków powiadomień. Ja wiem to, że można wyłączyć (niestety u mnie nie zawsze to działa), ale niestety mimo wszystko dźwięki są głośne ale zbyt irytujące. Siedzisz w parku i mina przechodniów po tym jak to powiadomienie przychodzi, bezcenna. :D
  10. [Nowość] Grepolis Mobile - Możliwość zmiany dźwięków powiadomień.

Odp: Grepolis Mobile - Możliwość zmiany dźwięków powiadomień. Wielu osobom przeszkadzają takie dźwięki, a tylko parę głosów.
  11. [Nowość] Grepolis Mobile - Możliwość zmiany dźwięków powiadomień.

Witam, od początku chciałbym przeprosić za to, jeśli powielam temat ale naprawdę niczego takiego w propozycjach nie widziałem. Niemniej zacznę najlepiej od początku przechodząc do kwestii dla której postanowiłem napisać temat. Każdy wie, że aplikacja mobilna jest bardzo przydatna, zwłaszcza...
  12. [Wyjaśnione] aktulizacja

Odp: aktulizacja Wciśnij ctrl+shift+del i wyskoczy Ci okienko i zaznaczasz to co ja zaznaczyłem (możesz nie zaznaczać ciasteczek): I klikasz w "wyczyść teraz", a jeśli to nie pomoże to możesz zmienić okres na "wszystko". Powinno pomóc
  13. Sytuacja na świecie Pella

Odp: Sytuacja na świecie Pella Dobra, masz swój świat i swoje kredki. Nie będę prowadził bezsensownej rozmowy, która i tak nic nie wnosi.
  14. Sytuacja na świecie Pella

Odp: Sytuacja na świecie Pella Nie wiem czy są marne, no ale mniejsza. Niemniej jednak, wiem że on na tym się nie zna a kupuje namiętnie złoto czym mi się kiedyś pochwalił :)
  15. Sytuacja na świecie Pella

Odp: Sytuacja na świecie Pella Ale powiedz w jaki sposób miałby za pomocą skryptu zrobić sobie manty? Wszystkie obliczenia w grze (np. rosnące łaski, rekrutacja jednostek, napływająca surka) są po stronie serwera. Tym samym nie ma możliwości ingerowania w dane gry czy to skryptem czy...