Najnowsze treści autorstwa lukig5

  1. Dyskusja na temat nowego świata

    po 2 tygodniach od startu pewnie pojawi się kura albo coś w ten deseń i klękajcie narody erynie będą latały aż strach wchodzić na taki świat. Typowy świat pod złotników obrona tutaj to będzie masakra :)
  2. Kronika Przedwojenna - Himera

    wiem, ale nudzi mi się i kręcę aferę a że u mnie w sojuszu nie mam z kim to robię to na fo
  3. Kronika Przedwojenna - Himera

    ale to nie stanowi żadnego problemu czy ty naprawę uważasz mnie za idiotę wystarczy że dwóch graczy w sojuszu jest bez ochronek
  4. Kronika Przedwojenna - Himera

    szkoda czasu na dyskusje bo i tak nic nie wnosi
  5. Kronika Przedwojenna - Himera

    przecież to norma przywykliśmy
  6. Kronika Przedwojenna - Himera

    a co to za filozofia taka gra jest nudna
  7. Kronika Przedwojenna - Himera

    nie ma co jeszcze ochronki nie spadły a złomka leci na potęgę ta gra zeszła na psy chyba pora na szare i koniec kariery ;)
  8. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    bo niezdecydowany jesteś nasze Panie nie lubią konkurencji musisz się na jedną zdecydować :)
  9. Zmiana prędkości rozpoczęcia dominacji na serwerze Chimera

    Szybki świat, szybka dominacja super tylko termin startu beznadziejny ja osobiście zamiast zmiany trwania dominacji wolałbym start serwera po 15 września
  10. Podziękowania dla teamu

    Ustawiania ciekawe tylko termin takiego świata strasznie do bani coś czuje że frekwencja będzie słaba gdyby coś takiego wyszło końcem września początkiem października to pewnie by się działo a tak znów będzie pewnie świat jednego sojuszu i standardowa nuda. :)
  11. Dyskusja na temat nowego świata

    najciekawszą opcją było by wyłączenie złota urozmaicenie jakiego nie było :)
  12. Prędkość Serwera Jesiennego

    Światów szybkich wychodzi więcej bo więcej graczy na nich gra światy wolne są omijane przez wielu graczy ze względu na ogromną dysproporcje jaką daje na nich złoto
  13. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    W końcu koniec dzięki wszystkim za wspólną grę. Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców.
  14. [To nie błąd] Bła Mapy

    na Firefoxie nie ma problemu no i co ta za łódka gdzieś jest jakieś info co to jest?
  15. Polityka i mapki

    jarmarki na plecach mają krowy wiec niestety nie ma gdzie zrobić takich palików :)
Do góry