Najnowsze treści autorstwa Molder

1. Dyskusja na temat nowego boga, Dejnosa

Odp: Dyskusja na temat nowego boga, Dejnosa Czar impreza. Rzucony na miasto wroga daje 10% szansy że pod wpływem świetnej zabawy, wrogie miasto będzie w naszym posiadaniu bez konieczności wysyłania kolona
  2. Sytuacja na świecie Farsala

Odp: Sytuacja na świecie Farsala Jakoś nie widzę śniegu w moim mieście. Może po nowym roku się rozkręci, bo co wchodzę to cisza. Ktoś zna jakieś plotki związane z tym światem?
  3. Sytuacja na świecie Farsala

Odp: Sytuacja na świecie Farsala Czy ten świat żyje?
  4. Sytuacja na świecie Baris

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris Widzę że póki co na forum spokój, a ciekawe jak w grze. Czy jakiś prorok przewiduje co przyniesie przyszłość?
  5. Sytuacja na świecie Pella

Odp: Sytuacja na świecie Pella Coś nowego się wydarzyło?
  6. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros Jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one :)
  7. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros To zadziwiające. Robić coś wbrew sobie, a i tak się to robi.
  8. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros Dopóki ci taki gracz miasta nie zabierze :) - - - Automatycznie połączono posty - - - Czyżby po forum chochliki latały ;)
  9. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros Uczciwie kombinuje.
  10. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros Zaczyna się robić co raz zabawniej :)
  11. Dyskusja na temat aktualizacji

Odp: Dyskusja na temat aktualizacji Słyszałem o latających harpiach. Teraz to pływają :confused:
  12. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros To gratuluję koleżanki oraz pomysłowości. Mogłem mojemu bratu powiedzieć by założył na świecie konto i oddał mi miasto. Mądry polak po szkodzie
  13. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros To niesamowite. Kolony za w czasu budowane i tak szybko szaraki. Cóż za zbieg okoliczności. No cóż pozostaje stawiać jak najszybciej kolona, a może do mnie się szczęście uśmiechnie :)
  14. [To nie błąd] Wioski rolnicze - bunt na pokładzie.

Odp: Wioski rolnicze - bunt na pokładzie. Dobra, rozumiem. No cóż trzeba poczekać aż się chłopy z widłami bardziej do mnie uśmiechną.
  15. [To nie błąd] Wioski rolnicze - bunt na pokładzie.

Odp: Wioski rolnicze - bunt na pokładzie. Dyplomację to mam ale teraz inna ma ona zastosowanie to nie powinno mieć do rzeczy. Przypadkiem ten bunt nie był na niższym poziomie nastroju