Najnowsze treści autorstwa Morex

1. [Wyjaśnione] korona na swiecie

Odp: korona na swiecie Szczerze nie, nie sprawdzaliśmy innych komnat chwał na innych światach, po co mieliśmy to robić skoro na nasze pytania dotyczące korony SUPPORT dawał odpowiedź że tylko 1 (słownie jeden sojusz może zdobyć korone, reszta będzie tylko w komnacie chwały). Szkoda że to Wy...
  2. [Wyjaśnione] korona na swiecie

Odp: korona na swiecie Wielu z nas zrobiło sobie wolne na wakacje... Potem mielismy wrócić i coś pogierczyć. Niestety jeżeli błąd nie zostanie naprawiony to raczej kiepsko to widzę:mad: Mam nadzieje, że technicy naprawią błąd i korona bedzie należeć tylko i wyłącznie do zwycięzców :)
  3. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium To może ja zacznę:cool: cóż świata koniec z tego co widzę. Na wschodniej stronie świata jest więcej szarych kropek niż czerwonych po BG. Lxf popadło w stagnację i nie atakuje, tylko rozbija wojsko nieaktywnych lub odchodzących i w sumie My robimy podobnie...
  4. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium Dziękuję wszystkim za grę jeszcze raz! Stało się Sigma Bross wybudowała dzis 7 cud na świecie. Dziękuję przeciwnikom za walkę i za klika nieprzespanych nocy (zawsze to jakies emocje:cool:) ale najbardziej chciałbym podziękować całemu sojuszowi i radzie, nie tyle...
  5. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium zawsze można skasować posta i pod to walnąć;) :) Co by nie było spamu, wklejam obecny stan cudaków:) Sigma Bross: Latarnia 10 lvl Grobowiec 10 lvl Piramida 10 lvl Posąg 10 lvl Ogrody 10 lvl Kolos 9 lvl nikt inny nie buduje Świątynia 9 lvl nikt...
  6. Sigma Party

Odp: Sigma Party Artur - Kleo zawsze grał na swoim koncie. Po świecie gythium (koniec za 2-3 dni) odchodzi na grepolisową emeryture i niestety już się go nie spotka na żadnym świecie:(:( Co do wojaków to dodałbym jeszcze takie nicki jak Erhamion, harnasm, exdeus, osfaldo i kilku innych:)
  7. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium pl123456, Wy świat Sigma wygraliście zasłużenie moim zdaniem o czym zresztą pisałem na forum sigmy. Byliście lepiej przygotowani, mieliście rozbudowane placówki, osłonięte tyły i przygotowane wyspy itd. Po porażce wprowadziliśmy udoskonalenia do naszej taktyki w...
  8. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium Także dziękuję za grę i sojusznikom i wrogom. Mnie też nie satysfakcjonuje taka wygrana w 100%, chociaż 4 cuda byśmy na 100% wybudowali ale nie w tym rzecz. U nas parcia na koronę nie było (przykład, oddawanie miejsc w sojuszy przez rade i innych dla wybitnie...
  9. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium I to są te Twoje dowody? Domysły i pomówienia? Nam tez się nie spodobało takie zakończenie EC, ale my w tym swojej winy nie widzimy i nie wiemy kto to zrobił, chociaż mamy swoje domysły dotyczące tej sytuacji... Co do decyzji supportu to oni zdecydowali o banie...
  10. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium Patrzyłeś kiedyś na mape Gythium? Jestesmy w samym środku otoczeni przez 4 sojusze... I wy piszecie że mieliście za daleko zakcjami off? Kiedyś w okresie "świetności" mieliście 4 pełne sojusze ludzi w lxf i żadnych wrogów oprócz nas i graniczących ze wschodu...
  11. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium No i tu jest wasz problem że szukacie problemów tam gdzie ich nie ma. Co do sojuszy i powyższego cytatu, to nie będę tutaj z wami polemizował bo jest 2 na 1, ale chciałbym zauważyć że to wasze nieudolne rządy przyczyniły się do obecnego stanu waszego "sojuszu"...
  12. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium No jak wasz sojusz miał radę złożoną z takich osób jak ty to nie dziwie się że przegrał:) Jarowarman ma fajny cytat na swoim profilu, moze Cie zaciekawi:) "Lepsze stado baranów dowodzone przez lwa, niż stado lwów dowodzone przez barana..." :D
  13. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium Wybacz czytałem w pośpiechu i odniosłem ten post do naszego sojuszu:( jestem w SB i nie wiem co mogłoby się u nas zmienić w liście? My mamy 65 graczy plus kolegów z Victory i KM i nikt więcej do nas nie dochodzi i nie dojdzie z tego co wiem. A co do reszty się...
  14. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium Mozna prosić te dowody, fakty i reszte? Czy tylko na domysłach będziecie budować swoją przegrana? Nudne aż zaczyna się to robic, kiedy ludzie szukają na siłę czegoś czego nie ma... Pozwole sobie zacytować kolege z sojuszu "Przegrany zawsze będzie szukał...
  15. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium Ja tam powtarzam, ze nie jest to nasza sprawka. My swoje podejrzenia mamy co do całej sytuacji, ale nie ma sensu pisać i strzępić języka bezsensu:rolleyes: Kiepi pisał chyba maascie swoje przemyślenia. A co do ekip to trafiłeś na lepszą ekipe od swoich...