Najnowsze treści autorstwa Most Dangerous

1. Sytuacja na świecie Olint

kto szczeka to szczeka i każdemu może sie zdarzyć to jest gra w realu każdemu może sie coś zdarzyć
  2. Sytuacja na świecie Olint

co modliłeś sie by mnie jak najdłuzej nie było byscie mogli w końcu coś mi podbic ?
  3. Sytuacja na świecie Olint

tylko każdy pisze do mnie że mam uciekać bo ginę a dalej sobie gram :p
  4. Sytuacja na świecie Olint

Hahahha nie no oni tylko potrafią mnie fejkować cało dobowo wiec czekam może po ochronce w końcu ruszą normalnie a nie jak pies do jeża :p
  5. Sytuacja na świecie Olint

Wesołych też życzę :p wszystkim ciekawe jak tam z moim miastem u was na wyspie odbierzecie mi po świętach :P nazwa miasta Yavus Dawaj tutaj :p
  6. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

ty jesteś takim pajacem czy udajesz tylko go ?
  7. Dyskusja na temat nowego świata

no gołobek prawde mówisz łatwiejszy stary system jest by sie bronić i atakowac bo ile w stanie jesteś przejać kilka miast max dziennie a na nowym jesteś w stanie w zorganizowanej ekipie przejac miast 20,30 :p
  8. Dyskusja na temat nowego świata

ja robiłem 6 do 8 rolek dziennie i wiesz jaka to zabawa jesteś praktycznie bez woja ale jak ubije wróg 10 tysiecy wiesniaków w kilka dni to frajda :p
  9. Dyskusja na temat nowego świata

tak 10 minut i nie masz miasta 12 h sie przejmuje miasto na wolniejszych wiecej :P masz złotko kazdą okupacje rozbijesz wchodzi taki zlotyzloty i nie ma was bo 5 paczek ogni w 3 h robi w dwóch miastach przez cały dzien jak sie uprze to ma 10 paczek ogni i 5 offów
  10. Dyskusja na temat nowego świata

co ty gadasz na starym wystarczy być na kazde zawołanie apki a w dodatku gra od .... bociarzy
  11. Dyskusja na temat nowego świata

tak to prawda od pwnego czasu tak jest ze wchodzi na nowy system 2 lub 3 soje które złocą na skale masowa a 2 lub 3 kolejne gra [Usunięto]
  12. Dyskusja na temat nowego świata

5 starych systemów szybkich macie za to od 20 17 roku a nowy system ma 3 włącznie z olintem swiaty licze od parametrów 333 wyżej
  13. Dyskusja na temat nowego świata

No kiedyś to było fajnie bo swiaty wychodzi hahhah ja to widze w ten sposób tak czy siak dla mnie to samo morale czy bez morale tylko róznica jest w tym ze złotnik nie zbuduje 10 k miasta i 2 palików na 5 k do konca ochronki i nie polata po mniejszych graczach co graja bez złota a tym bardziej...
  14. Dyskusja na temat nowego świata

misiek zajefajnie gitarka i piona nigdy tak sie nie wkurzyłem jak dziś :p jestes spoko
  15. Dyskusja na temat nowego świata

chcesz to idz na nyse człowieczku swiat szybki