Najnowsze treści autorstwa mustang5

1. Sytuacja na świecie Zakintos

To ładnie przeludniony:)
  2. [Wyjaśnione] Atak na wyspie.

Tak możesz nie potrzebujesz łodzi.
  3. Dyskusja na temat aktualizacji

W tej niema,ale za jakiś czas będzie i jeśli rozumiem dobrze to będzie to dotyczyć wszystkich graczy,więc napewno to nie pomoże nowym graczom. A co do cudów kiedyś grało się długo żeby nabić te pkt potrzebne teraz to chyba na każdym świecie już te pkt są osiągnięte przed 6 miesiącami. Wiem że...
  4. Dyskusja na temat aktualizacji

Jeszcze niedługo jakieś badanie kolona szybciej ,budowa kolona przy 10 poziomie portu. Niewiem po co tylko przyspiesza grę. Z cudami coś zróbcie bo są za szybko.
  5. Dyskusja na temat nowego świata

Natychmiastowe ukończenie NIE. I po co dajecie to do wyboru jeśli sami piszecie ze jest to nie możliwe?
  6. [Wyjaśnione] Pasek skrótów

O chyba nie znają odpowiedzi,albo czekają aż jakiś gracz odpowie.
  7. [Nowość] Świat bez możliwości skracania woja i domków

Była napewno. Wpisz sobie świat bez złota w wyszukiwarce.
  8. [Nowość] Świat bez możliwości skracania woja i domków

Już nie jeden chciał i nic z tego nie wyszło,także szkoda się wypowiadać nawet.
  9. [Ulepszenie] Większe możliwości edycji i wyboru w Planerze

Mało tutaj zainteresowanych w temacie jest i myślę że dlatego że z 60% tego plenera nie ogarnia. Ja gram już chwilę w to i tego plenery że tak powiem starałem się uzywac,ale zostałem przy tym że w notatniku wszystko zapisuje. Łapie o co w nim chodzi,ale myślę że pierwsze co to powinno być jakieś...
  10. [Przekierowano do ticketów] Atak z ochroną

Wejdźcie na Jego konto i sprawdźcie.
  11. Szukam teamu na Świat Teby

Kiedyś musi być pierwszy raz.
  12. Dyskusja na temat aktualizacji

Zgadza się ją tak kawalerię zrobiłem.
  13. Dyskusja na temat aktualizacji

Powie mi ktoś czyj to pomysł z tymi misjami wyspowymi jeśli chodzi o czas. 12 h czekać,żeby mieć wzrost łask???? Sory,ale kogoś tutaj poniosło.
  14. Sytuacja na świecie Rizinia

Zapewne raporty się skasowaly:)
  15. [Nowość] czas aktywacji po wbiciu urlopu

Dlatego zostanie jak jest:)