Najnowsze treści autorstwa Ncturme

  1. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

  2. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    No ja tam widzę prawie 800 osób, a nie 400, co jest według mnie dobrym wynikiem. I to w 12h, a nie w 1 dzień ;)
  3. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nijak, jestem stronniczy bo grałem w kolorkach jakiś czas
  4. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Trzymam kciuki za kolorki i presję, zasłużyli na wygraną :cool:
  5. Nowy świat - dodatkowy bonus?

    Miałem przerwę od gry, ale masz rację, teraz zobaczyłem, że 15 lipca był nerf, całe szczęście :cool:
  6. Nowy świat - dodatkowy bonus?

    Te 15% bonusu dla ladonów to będzie przesada, przecież to już jest niezbalansowane, a co dopiero z takim bonusem będzie się działo
  7. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Śmieszne, że ktoś kto nawet nie jest w top100 wojowników, ma czelność wyzywać kogoś od słupów. Ba, WJ ma od Ciebie kilka razy więcej PW i eko, a i tak mówisz, że to słup xD Poza tym to Patryk sam jeden więcej zdziałał niż cały sojusz psów, więc gdyby nie on, to nie wiem czy można by mówić o...
  8. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ten marcin?
  9. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Pierwsze masówki się rozpadły :cool: A to dopiero pierwszy dzień walk...
  10. Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Moim zdaniem to nasz przeciwnik ma dobrych graczy i potencjał, więc trzymam kciuki, żeby na serwerze nie zapanowała nuda za kilka tygodni i żeby walka była zaciekła. Oczywiście wszystko jest w rękach liderów, więc mają teraz szanse się wykazać. A kreta to może Art ma w ogródku, ale nie u...
  11. Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Wchodźcie na ten świat, bo będzie nuda...
  12. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Dobra, ty naprawdę nie potrafisz niczego mądrego napisać, jedynie potrafisz prowokować. A jedyną przemądrzałą osobą tutaj, jesteś ty. A teraz na zakończenie, jeżeli jeszcze tego nie robiłem to gratuluję smerfom wygranej.
  13. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Xardas, ale ty przecież nic nie zrobiłeś, a chwalisz się, jakby to dzięki tobie smerfy wygrały.
  14. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Po prostu xardas szuka atencji, nic więcej nie trzeba tu dodawać.
  15. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Może się już nie pogrążaj, bo zaraz nikt nie będzie chciał z tobą grać, zachowujesz się jak dzieciak i tylko umiesz prowokować. Najpierw walczyłeś ze smerfami i byłeś pierwszy do walki z nimi, a potem jako pierwszy zmieniłeś strony. Zrażasz do siebie tylko coraz więcej osób, więc Ferdziu ma...
Do góry