Najnowsze treści autorstwa Nekromanta

1. Nekromanta

Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

Osłabiają nasze morale, a przynajmniej próbują :P
  2. Nekromanta

wasza koalicja nie potrafiąca rozbić okupacji podobno nic nieznaczących Angelsów
  3. Nekromanta

Dlaczego mielibyśmy pomagać Husarii? ps. 6vs3, fajna koalicja koleżanki, przecież to masówka, czyżbyście się obawiali Angelsów?
  4. Nekromanta

Co do tego miasta o które się tłukliśmy, dajemy wam fory
  5. Nekromanta

Licząc TYLKO BN, Friends i Alt? Tak, tylko :)
  6. Nekromanta

co zrobisz jak nic nie zrobisz xD
  7. Nekromanta

Może masz racje, chyba ja też za bardzo spinam cztery litery. No nic, życze powodzenia na froncie, i niech wygra lepszy :D
  8. Nekromanta

Pewnie, jest to gra strategiczna, i fakt, dyplomacja jest na miejscu, ale kiedyś wyglądało to lepiej mam wrażenie. Na Gortynie było to samo, nie wiem czy pamiętasz jak to było. Kto Pytał? i Kto Pytał?? vs Dziury w pamięci, Dziurawa Pamięć, HUSARIA, Bezimienni, Bezimmieni 2. I najpewniej ktoś...
  9. Nekromanta

Jak na razie nie narzekam na złotników więc nie wspominam. Po czym uważasz że masz więcej informacji niż ja? Wyraziłem swoje zdanie, jak dla mnie za dużo kalkulacji i polityki w tej grze, nie ma samej zabawy tylko uparte dążenie do zwycięstwa mimo wszystko, i proszę nie mów mi że tak nie jest...
  10. Nekromanta

Palikujcie palikujcie. Super że wiem mniej, i pewnie gram gorzej od ciebie, i właśnie przez tą toksyczną "scene" polskiego grepolis ludzie przestają grać :P ps. +/- 1300 zapałek już potraciliście na jednym mieście, pozdrawiam
  11. Nekromanta

Nie, nie wiedzieliśmy że macie koalicje z FRN i BN, to że zawiązujecie już koalicje na początku świata to już w ogóle beczka :P Nie weszlibyśmy raczej w głębsza relacje z HUSARIA, ale pewnie wiesz więcej, co?
  12. Nekromanta

Nam? Dla nas to od początku byłby naturalny wróg, także nie rozumiem tego przytyku. A gadanie o mieczykach jest zawsze na czasie, bo co poniektórzy idą od jednego sojuszu do drugiego tylko by się im świeciły mieczyki w profilu
  13. Nekromanta

to nawet nie wiedziałem, i nie wiem jakie są stosunki rady z nimi, być może poprosili o pomoc ale to już nie do mnie. psujecie gre tymi waszymi koalicjami, ale ważne zeby mieć mieczyki nie?
  14. Nekromanta

XDDD, Ten "nasz trzeci sojusz" nie jest od nas xD nawet w opisie sojuszu masz informacje ze nie podlegają pod prawdziwych FALLEN ANGELS, A co do Swollenów, nie, nie mamy z nimi paktu:) w takim razie daje nam to 5:3 koleżanki i koledzy :*
  15. Nekromanta

bierzcie więcej paktów żeby przypadkiem gra nie stała się grywalna i przyjemna dla obu stron
Do góry