Najnowsze treści autorstwa Nikeee

  1. Nikeee

    [Zakończony] Gracz roku 2023 - Głosowanie i Wynik

    1)Nikeee 2)Himera
  2. Nikeee

    Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    w czym problem? chyba dobrze ze support sprawdza serwery osobiście, czy błędy jakieś nie występują
  3. Nikeee

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    takie tradycyjne wymiany memów lubię :D wincyj!
  4. Nikeee

    Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    jeszcze mi powiedz ze banitą też nie jesteś, to już całkiem zburzysz mi światopogląd
  5. Nikeee

    Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    naciągane... chociaż, jak patrzę na teorie spiskowe niektórych tutaj, to w zasadzie nawet prawdopodobne xD
  6. Nikeee

    Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    nawet by mogło przejść, gdyby nie to, że banita też gra na Himerze xD (czy tam bobuje, mniejsza) Kacperek tylko nie pasuje nieco, bo gracie inny system...
  7. Nikeee

    Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    daj spokój, podejrzewam, że to przedstawiciel Buby z Himery, najpierw nas wyzywali od oszustów i bluzgali po privach a jak się posypały za to bany to poszła fama ze mamy układy xD nie czają nawet, że wyzywanie, zmienianie nazw miast czy obraźliwe opisy są powodem ich wakacji a nie czyjekolwiek...
  8. Nikeee

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    i w jednym i w drugim wypadku byłybyśmy w jednym sojku, wiec mnie to pasuje :D ale jako emigracja byłby marcinek, lord i jeszcze parę zacnych nicków :D zastanów się nad tym ;)
  9. Nikeee

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    o i to jest rozwiązanie moim zdaniem godne przemyślenia. Zamiast gniew 10-30% to 5-15% Chociaż dziwnym trafem jak rzucam gniewy to zwykle i tak muszę 2-3 zeby katy ściągnąć,a jak ja lecę i dostanę to jeden ściąga wszystkie xD już się w sumie przyzwyczaiłam...
  10. Nikeee

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    wróć i dokop swoim oprawcom! który Ci zabrał miasta? nie można tego tak zostawić
  11. Nikeee

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Na Agreście można polegać - powiedział, że on pierwszy straci miasto i słowa dotrzymał. Więcej takich ludzi nam trzeba na świecie
  12. Nikeee

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    to zależy. Jak kumple też będą znikać na weekendy i "lądować na sorze", wtedy miejsce się znajdzie.
  13. Nikeee

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    darmowe miecze są, tylko nie dla wszystkich, dlatego nikt oprócz mazura o tym nie wie ;)
  14. Nikeee

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    znowu losujecie ile ma stanąć deffa w mieście?
  15. Nikeee

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    z czego 4 samice
Do góry