Najnowsze treści autorstwa Nilus

1. Nilus

Sytuacja na świecie Katania

a czy ty pomyślałeś że gracz graczowi nie równy ? aż sprawdziłem sobie by mieć pewność i dla porównania top 100 graczy w rankingu ogólnym : Kronika + tip top - 46 graczy w top 100 ( nie liczyłem Imperium galaktyczne no i nie wiem jakie macie inne pakty ) Pralnia + MDG + Blood and boone +...
  2. Nilus

na jakim nicku grałeś bo jakoś z tego cię nie kojarzę a więc pewnie nie byłeś jakimś znaczącym graczem kto ze mną grał na poprzednich światach wie że to ja byłem odpowiedzialny za selekcje więc jeśli to ja cię wyrzuciłem a pewnie tak było uznałem że jesteś bezużytecznym graczem który nic nie...
  3. Nilus

co masz na myśli na żywca ? czy ten gracz się bronił bo jakoś nie było informacji o waszym kolonie :) czy masz na myśli że wbiłeś kolona obstawiliście miasto szedł nasz kolon i się rozbił ? to jest zabranie miasta na żywca ? no to gratuluje toku myślenia
  4. Nilus

mi tu raczej chodzi by nie zachowywać się tu jak zwierzęta
  5. Nilus

przynajmniej byś się kultury nauczył a tak przy okazji przypomnę ci Akcjum jak wylądowałeś na m64 i gdyby nie moje wsparcia w początkowej fazie gry nic byś nie podbił bo porywałeś się na lepszych od siebie zgadnij kto chciał tego paktu także na 2 światach byłeś zależy od nas
  6. Nilus

od Tau nawet choć tam zaczynałem z ekipą manfreda ;)
  7. Nilus

co ty za bzdury piszesz ? :D gdyby nie Turek nikt by o MDG nie słyszał nawet ba rozpadł by się pewnie na MY szybciej niż by powstał a od ciebie czego by się miał ktoś nauczyć jak walić szaraki
  8. Nilus

no i ilu z nich to handlarze także rewelacji nie ma choć na tą erę gp to pewnie i tak sporo
  9. Nilus

to i ja się wypowiem najdłuższa moja wypowiedź na fo coś tak czuję że będzie :) MDG tworzy najlepsze sojusze tak tworzy bo na wszystkich innych światach na jakich graliśmy wchodziliśmy max 20 osób z czego topowymi graczami był sam Turek plus może 3/4 graczy nadających się na silny front reszta...
  10. Nilus

mi chodziło raczej o efekt długo falowy :) patrz światy gdzie grało MDG i jakie było zainteresowanie na fo
  11. Nilus

światy z MDG i na fo + 1000 komentarzy :D kolega że tak zażartuje chyba zapomniał że sam "grał" w tej zbieraninie choć grą tego nie można było nazwać oczywiście na świecie Retimo
  12. Nilus

Sytuacja na świecie Gonnos

Epsilum traci codziennie kilka miast wczoraj stracili 4 , dziś już stoimy w kolejnych Także słowa Laxi że nas rozjadą są nie na miejscu :) pozdrawiam cieplutko :*
  13. Nilus

14. Nilus

no widzisz jak się ułożyło obie strony zadowolone ty masz urlop my ( F+WM ) miasta :)
  15. Nilus

dla jednej ze stron :) druga chyba myśli już o zakończeniu he