Najnowsze treści autorstwa NorbiF

  1. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Gratuluję Koalicji i z osobna yavusowi jako liderowi bo nie znam składu rady. Myślę że postawienie jakiegokolwiek cudaka na tak obstawionym świecie ma dużo większe znaczenie niż jakieś 7:0 na serwach z lamusami.
  2. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    No Ty nie rób testu bo tutaj już wszystko wiaodmo :p
  3. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Ty tak na serio? Chodziło mi akurat o obie strony, nawet o siebie bo sam też dziś atakuje. google.pl ----> definicja "ironia" ewnetualnie "żart". Ale najpierw zrób test iq i podaj wynik to będzie nieco jaśniej
  4. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    To co się dzieje na tym serwerze kolejną już niedzielę to dowód na postępującą laicyzacje społeczeństwa. Kolejna piękna boża niedziela. Współczuje domownikom :p Boga w sercu nikt tu nie ma. Same diabły rogate
  5. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Trudno tak razem być nam ze sobą Bez Ciebie nie jest lżej
  6. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Jak ktoś jest uzależniony od grania to grepo to najprzyjemniejsze rozwiązanie. Jak gram w csa- valoratna czy jakiegoś innego lola to nie można smażyć przeciwnika. Tutaj kontakt jest bardziej bezpośredni. Ledwo się świat zaczął a już miałem sytuację, że ktoś mnie zabuntował, od razu napisał...
  7. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Nooo muszę Wam powiedzieć, że fajnie fajnie się to czyta. Właśnie jestem po przeczytaniu ponad 40stron z takim trunkiem o kolorze herbatki zalewanym colą, czasem jakiś dymek. Kilka przerw. No tak z 3 godzinki czytania. Nie kumam tylko czemu co chwile ktoś wpada, żeby to wyciszyć. Przecież to...
  8. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Marta na prawdę podziwiam że po tylu latach nadal ten sam ogień co kiedyś. Nic nie przygasłoo_Oo_Oo_Oo_O
  9. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nie chodziło mi o to że brakowało mi takiej gry tylko brakowało mi tego pisania na forum a już rano wiedziałem mniej więcej co będziesz pisać wieczorem. Jak stare małżeństwo. Powodzenia na innych światach żono moja
  10. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ale mi tego brakowało :D
  11. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nieee. Normalnie za rączkę do końca. Bardziej żenującego spektaklu chyba nie da się zrobić. To coś takiego jakby tutaj na Pegas weszła ekipa podobna potencjałem do NZ i byśmy współpracowali w offie i deffie :cool: Na koniec byśmy jeszcze wyśmiali wszystkich że przegrali lamusy:D
  12. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    No to żeby połączyć tych którzy znowu sentymentalnie z tymi którzy walczą o lepsze jutro to mogę powiedzieć żeby ci drudzy tak nie nawoływali do spotkania się najlepszych ekip na jednym świecie. Właśnie w historii tej gry był taki świat gdzie spotkały się dwie dominujące wtedy ekipy czyli...
  13. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ale złośnica:cool:
  14. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Mimo, że jestem z tego samego okresu to to po prostu jest obrzydliwe :D Nie wiem jak można tak gloryfikować swoje czasy i na każdym kroku bezpośrednio albo pośrednio sugerować że były lepsze. Dajcie już spokój dziadkowie z tymi historiami lat 80tych. Dość już tych sentymentów i nostalgii. To...
  15. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    O widzisz dziadku. Kiedyś to byśmy tutaj jeszcze z 10 stron zapisali:) Nie no jednak rzeczywiście kiedyś to było...
Do góry