Najnowsze treści autorstwa oregano2

  1. Prędkość świata na kolejny serwer z nowym systemem podboju.

    Morale nieaktywne. Bonus 0:00-8:00. Prędkość 4/4/4 Olimp (trzeba kiedyś spróbować.)
  2. Odliczanie do Miliona

    697
  3. [To nie błąd] Błąd - widok miasta

    Spróbuję. :)
  4. [To nie błąd] Błąd - widok miasta

    Po aktualizacji, która miała miejsce chwilę temu, nie widzę w mieście budynków. Widzę jedynie mapę(ukształtowanie terenu, drzewa, ludki) senat, magazyn, obóz drwali, kamieniołom, gospodarstwo i agorę.
  5. Konkurs

    Mam pytanko, jest jakaś regularność w udopstępnianiu postów w boskich próbach hermesa? Jeśli tak to jaka?
  6. Ekwipunek "międzyświatowy"

    To nie ten temat:mad:
  7. Świat International

    a przecież tłumaczenie automatyczne na wybrany język da się zrobić, wiele gierek takie ma. Ktoś powie: "No dobra ale skąd wiemy czy tłumaczenie jest poprawne?" Myślę, że to nie jest problem żeby to zmienić, a mod napewno doceni wskazanie błędu.
  8. Bonus dla wysp w pełni kontrolowanych przez sojusz (20/20)

    pisałem to samo na innym temacie, ale powtórzę: "powiem tak, jeśli zabronisz palikowania, to ani te dodatkowe punkty nie mają sensu ani bonusik do obrony surek czy czego tam na w pełni kontrolowanych wyspach nie ma sensu, bo niby jak chcesz te 20 miast zdobyć? "
  9. [Ulepszenie] Zmiany w dominacji

    powiem tak, jeśli zabronisz palikowania, to ani te dodatkowe punkty nie mają sensu ani bonusik do obrony surek czy czego tam na w pełni kontrolowanych wyspach nie ma sensu, bo niby jak chcesz te 20 miast zdobyć?
  10. Ekwipunek "międzyświatowy"

    1.dlatego dałem propozycje cooldowna - po rozpoczęciu nowego świata, jest odliczany określony czas, po którym dopiero można z nich korzystać. I nie mówię też o całym eq, to byłoby bez sensu. 2.Wpadła mi jeszcze jedna rzecz do głowy mianowicie, nawet jeśli odrzucony zostanie zachowanie części...
  11. Ekwipunek "międzyświatowy"

    Ale można zawsze powiedzieć jakie się zdanie ma, prawda? Myślę że to też dla nas ważne żebyśmy wiedzieli co myślą moderatorzy. Wtedy możemy się dogadać odnośnie czegoś.
  12. [Ulepszenie] Dominacja

    Proponuje ograniczona ilość palików na jednego gracza po rozpoczęciu dominacji, brak jest ... uciążliwy ponieważ czasem chciałbyś mieć miasto w danej rokalizacji
  13. Ekwipunek "międzyświatowy"

    niby tak, ale złoto zarobisz np.: na giełdzie, a taki bonus na erynie? (mam 3 na imbrozie a za kilkanaście dni koniec) Proponowałbym nawet ograniczenie, bo wiem, że nowi gracze mieliby problem ze światami które się otwierają: Zakaz korzystania na światach które rozpoczęły się mniej niż tydzień...
  14. Ekwipunek "międzyświatowy"

    Ekwipunek, dzięki któremu będzie można zachować 2 bonusy po zakończonym świecie lub nagrodę z konkursu na forum. Możnaby je wykorzystać potem na którymkolwiek świecie. Myślę, że jest to potrzebne ze względu na to, że czasem się trafi koniec świata, akurat jak dostaniesz zmysły itp. Zapraszam do...
  15. Dyskusja na temat nowego świata

    Prędkość gry: 1 Prędkość jednostek: 15 Prędkość handlu: 10 Zakończenie: Dominacja (w ostateczności cudaki) Bonus nocny: 24:00-08:00 Ochrona początkujących: 3 dni Limit członków sojuszu: 80 System: Nowy podbój Czas kolonizacji: 12h Morale: Nieaktywne
Do góry