Najnowsze treści autorstwa OrlandoMok

1. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Problemem tak małej ilości graczy na tym świecie jest to ze światy startują jeden za drugim. Nikt kto chce pograć na poważnie nie będzie grał na kilku światach jednocześnie, no chyba że bardziej 4 fun, a jeżeli walczyć na wysokim poziomie. Co nie zmienia faktu ze świat jest bardzo ubogi w...
  2. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Czy za ciężki tego nie wiem(raczej nie), ale na pewno bardziej wymagajacy aktywności i "kombinowania". Wydaję mi się , że po prostu jak ktoś grał X lat na nowym systemie i nagle wchodzi na stary to ciężko się przestawić i poczuć ten styl. Tak samo jest w drugą stronę. Przestawienie się wymaga...
  3. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Powiedz mi kto Ci takich bajek naopowiadał i czemu jesteś tak łatwo wierny, że w nie wierzysz ?
  4. Sytuacja na świecie Lapitos

Ja wiem, ze okres ferii trwa w najlepsze, ale czas zacząć atakować
  5. Dyskusja na temat nowego świata

Lepiej by było x3, ale... mimo wszystko zjawie się
  6. Dlaczego przestaliście grać w Grepolis?

Zuziek... Mi tez tego brakuje
  7. Sytuacja na świecie Hermonassa

Płytki jestes tak ci powiem. xD - to samo za ciebie mowi. Nie pozdrawiam i bez odbioru.
  8. Sytuacja na świecie Hermonassa

Weź.. wyjdź dzieciak. Życia nie poznałeś a honorze będziesz mi mowil. Odbierz dowód osobisty i przeczytaj kilka książek.
  9. Sytuacja na świecie Hermonassa

El dziaciako i jego bracia. Usuń konto proszę cię, bo sobie wstyd przynosisz. Wiedziałem że jesteś niepełnosprytny ale żeby aż tak.. Nie dosc że w głowie pusto to honoru zero. Czego można się spodziewać po 15 latku z mentalnoscia 5latka Nie pozdrawiam i nie graj już w to.
  10. Sytuacja na świecie Cytera

Z ciekawości - Co to zmienia odnośnie mapki wyżej ukazanej i waszej polityki ?
  11. Sytuacja na świecie Kos

Dziekujemy
  12. Sytuacja na świecie Sestos

Grzegorz masz rację.. że tak się wtrące. Pchanie się bez własnego zaplecza na wyspy czerwone jest jak strzał w kolano sojuszu. Dla mnie jest to działanie na szkodę soja w którym dany osobnik się znajduję. Wiadomo też że sojusz jest po to aby pomagać ale nie dajmy się zwariować :) Niestety jest...
  13. Pytanie nr 15

Perski podbój
  14. [Muzyka] Jaką muzykę lubicie?

Nie jest to dla sławy, bo już jestem sławny Nie jest to dla słabych, bo to nie te czasy
  15. Gracz Roku 2016 - głosowanie

a) OrlandoMok b) Dr4gunov