Najnowsze treści autorstwa OsZczepCS

1. OsZczepCS

Dyskusja na temat nowego świata

Dziękuję za miłe słowa, ale Kroniki już nikt nie reaktywuje.Graliśmy ze sobą wiele naprawdę fajnych lat.Jeszcze zanim ja dołączyłem ten sojusz był.Kronika była tylko rozdziałem tej prawie 10 letniej historii, która jak każda historia musi mieć koniec i dla mnie ten koniec już nastał.
  2. OsZczepCS

Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Podbieranie graczy zawsze było. Z jednego serwera wyciągało się parę osób, które grały na kolejnych.W ten sposób skład był uzupełniony, bo zawsze się ktoś wykruszał.Nie wiem co było na Katanii, gdy ostatni raz grałem na poważnie w grepo to mulard był przeciwko Nam, a nie z nami, więc ciężko mi...
  3. OsZczepCS

Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Oj dawno mnie tu nie było - także dzień dobry wszystkim;) Turek - nie wiem o której Kronice mówisz,podczas mojej nieobecności trochę ich było.Na kilku światach z różnym skutkiem.Cieszy to, że nazwa przetrwała mimo, iż co serwer była tak naprawdę inna i teraz chociaż wiele osób nas nie lubi to...
  4. OsZczepCS

Sytuacja na świecie Lindos

No cóż, nie myję niestety "sraczów" chociaż ktoś kto myje jest dla mnie takim samym człowiekiem jak ten kto w nich robi co innego. Jeśli oceniać, by mój kontakt z częścią ciała, która ma największy związek z toaletą to w porównaniu z Dorotą jestem nowicjuszem. Tak lizać tyłka jak ona nikt nie...
  5. OsZczepCS

Walki na świecie Helorus

Ja mitem atakuje, a Ty się nim bronisz:)
  6. OsZczepCS

Walki na świecie Helorus

7. OsZczepCS

Sytuacja na świecie Helorus

Jak ktoś miałby się męczyć to, by się wyszarzył.To raczej nieskomplikowany proces polegający na wejściu odpaleniu festynów i wyjściu. Spinać się muszą inni żeby sobie dodać te złote piksele do nicku o ile chcą, bo wciąż nie wiadomo.
  8. OsZczepCS

Chyba trzeba byłoby samemu sobie cudaki rozwalić i pomóc przeciwnikom w sypaniu surki, bo patrząc na ich zaangażowanie w sprawie cudów to wydarzeniem byłoby wysłanie na nie kolona już nie mówiąc o przejęciu. Pisze to bez cienia ironii.
  9. OsZczepCS

[Ulepszenie] Grepolisk Polska umarło?

Chyba zdarzenie związane z propozycją:)
  10. OsZczepCS

Mistrz Propozycji - Podliczanie głosów

Kurczak Dozymetryczny
  11. OsZczepCS

Faktycznie może Simsy - ciekawa rozbudowana gra.Przejdziemy całą ekipą, bo w sumie wygraliśmy tu już wszystko co było do wygrania.Doktorkowi zostaje grepolis on w sumie to nic nie osiągnął także ma sporo do udowodnienia. Polish gratulacje za Kalidon.Znów się minęliśmy.Chociaż nie wiem czy...
  12. OsZczepCS

Pokazuje ci tylko jak mało znaczy to co piszesz i znaczyć będzie. Pan doktor nigdy nie miał 5,10,19 lat. On przeskoczył od urodzenia do trzydziestki żeby nikt przypadkiem się nie naśmiewał.