Najnowsze treści autorstwa paczek145

1. paczek145

Sytuacja na świecie Olint

w dzisiejszych czasach to żadkość ale mam fotografię na papieże do tego strwożonym całe wieki temu :p prawie robi różnicę:)
  2. paczek145

to ledwo pierwsza próba konkretna :) kolejne będą wieszać serwer jeszcze dłużej :) jak garudo piramidę zabieraliśmy z akcji na akce było coraz dłużej :P będzie ciekawie pytanie tylko ilu przejdzie do czerwonych a ilu będzie aktywnie bronić.... los cudaków jest jak dla mnie przesądzony pytanie...
  3. paczek145

adaś jak napisałem prowadzenie sojuszu dla mnie bomba nie byłoby cię tu gdzie jesteś gdybyś nic nie robił:) zwyczajnie źle zrozumiałeś co napisałem natomiast co do grania fer play udowadniasz tylko przyjmując do siebie słupy z m44 :) których wcześniej nawet pod uwage byś nie brał :p a co do...
  4. paczek145

Ja naprawdę chciałem skończyć ten świat w zgodzie ale jak widzę te bzdety wypisywane przez ciebie Adam to słabo się robi, piszesz o nazwach miast a sam reagujesz na ataki zmieniając nazwy miast. Dodam tylko tyle organizacyjnie ogarnąłeś sojusz na cztery z plusem natomiast na cudakach bez kreta...
  5. paczek145

jak sytuacja na świecie? cisza przed burzą??
  6. paczek145

Adam o ts. i kurniku zapomniałeś wspomnieć:P
  7. paczek145

Najgorsza część rozgrywki....
  8. paczek145

Top15 sojuszy

Ktoś zrobi jakieś podsumowanko?:)
  9. paczek145

Ale już zebrałem kieszonkowe na szpilki nie wystarczy ale na japonki z pepko na bank już się nie gniewaj :)
  10. paczek145

ja? 12 a jeśli mam coś napisane czarno na białym to jak mam nie wierzyć?
  11. paczek145

niom sam nie wieżyłem ale co zrobić :P nie mam słów żeby to nazwać ale za cienki jestem widać :) jedno trzeba pochwalić samozaparcie nie ważne jak ale ważne żeby cel osiągnąć.
  12. paczek145

Wiem Adaś że chcesz wygrać za wszelką cenę ale pisanie po graczach o oddanie miast w zamian za wygranie świata jest zwyczajnie słabe... trebora było wam mało?
  13. paczek145

Poprostu muszę:) wreszcie taki ogórek z liści jak ja podbił miasto od karkówki pewnie odpusćili zaraz ktoś napisze ale dla mnie i tak to sukces:)
  14. paczek145

Kończcie ten teatr i zajmijmy się grą a moralność i prawość zacznijmy wszyscy od siebie :) Od czasu Bizancjum widzę równię pochyłą jeśli chodzi o zagrywki graczy i tyle, jak to mówi jakub czarodziej kiedyś było jakoś k..... inaczej :p Bawmy się niedawno znajomi teraz zawzięci wrogowie? w...
  15. paczek145

oszywiście:)