Najnowsze treści autorstwa paczek145

1. paczek145

Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Następnym razem wsadzimy go do czerwcowych i na starcie mamy blachy mazurek piszesz się ?:);)
  2. paczek145

bronder
  3. paczek145

Czyli znów Tomasz zawalił cały serwer :eek:;) tradycja jak w Misiu....
  4. paczek145

Nie ośmieszaj się !!!!!;)
  5. paczek145

A czyli tym razem nie bronder zawalił wam serwer? To już nawet śmieszne nie jest:#
  6. paczek145

Cześć ja już. ten świat. mam za sobą i ciekawi mnie jednak sytuacja, ktoś. dominuje czy wyrównana walka?
  7. paczek145

Hehehe fajnie tu :) Nawet na olincie tak grubo na forum nie było :P Ale fakt że niektóre teksty to taka gimbaza jak to się mówi :)
  8. paczek145

Akurat o tym że lisy będą grały wiedziałem co do reszty podobno mieli tylko dla zabawy lub na handel wejść wyszedł ciekawy serwer jakich mało ostatnimi czasy, niestety nie było dane mi pograć bo lisy nas pozamiatały :)
  9. paczek145

Napinacie się na śpiochy a prawda jest taka że od dłuższego czasu otwarcie mówili że tu wbijają inaczej było z Olousem gdzie nikt nic :p po czym ekipy wbiły licząc na łatwy serwer...... A ze śpiochami byłoby za trudno więc po co wbijać :) lepiej popisać że mega ekipa leje słabe sojusze, a kogo...
  10. paczek145

Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

żeby się nie okazało że za miesiąc będzie tylko 300 graczy na tym świecie :P
  11. paczek145

Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

Cześć A koledzy nadal swoje bez zmian :)
  12. paczek145

Sytuacja na świecie Olint

Błąd to polski suport :p Teraz ważne będzie tylko żeby golda kupować a jedyny legal to festyny i igrzyska :p Ja niestety muszę zakończyć przygodę z grepo złośliwi niech mówią że uciekam wisi mi to :) Jak jest wie niewielu a co do grepolis tak na serio pozdrawiam wszystkich i opamiętajcie się...
  13. paczek145

A wy dalej ta sama płyta?:) Powiem szczerze jedynym winnym tej całej sytuacji jest inno tylko i wyłącznie... ale nie widziałem wpisu z ich strony dlaczego? Po mojemu nawet jeśli karkówka wykorzystała lag na serwerze wynikający z błędów twórców gry, zrobili to legalnie bo tylko inno pozwoliło na...
  14. paczek145

i ok ale jeśli nie widział ataków to raczej nie bardzo :/
  15. paczek145

serio? takie siupy? teraz zgryz bo dla żadnej ze stron nie ma rozwiązania problemu heh