Najnowsze treści autorstwa paczek145

1. paczek145

Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

Cześć A koledzy nadal swoje bez zmian :)
  2. paczek145

Sytuacja na świecie Olint

Błąd to polski suport :p Teraz ważne będzie tylko żeby golda kupować a jedyny legal to festyny i igrzyska :p Ja niestety muszę zakończyć przygodę z grepo złośliwi niech mówią że uciekam wisi mi to :) Jak jest wie niewielu a co do grepolis tak na serio pozdrawiam wszystkich i opamiętajcie się...
  3. paczek145

A wy dalej ta sama płyta?:) Powiem szczerze jedynym winnym tej całej sytuacji jest inno tylko i wyłącznie... ale nie widziałem wpisu z ich strony dlaczego? Po mojemu nawet jeśli karkówka wykorzystała lag na serwerze wynikający z błędów twórców gry, zrobili to legalnie bo tylko inno pozwoliło na...
  4. paczek145

i ok ale jeśli nie widział ataków to raczej nie bardzo :/
  5. paczek145

serio? takie siupy? teraz zgryz bo dla żadnej ze stron nie ma rozwiązania problemu heh
  6. paczek145

nie wiem co musiałoby się stać żeby inno czy suport przejmował się takimi szczegółami jak płynne granie :P
  7. paczek145

co było to było jak by nie patrzeć graty !!!!
  8. paczek145

inno znowu zawaliło przy ostatniej akcji na cuda wcięło mi 8k birem :P myślałem że to przypadek ale widzę że serwery padają na twarz przy zmasowanych atakach hahhaha ....
  9. paczek145

Karkówka zabrała cudaki ?
  10. paczek145

już działa"P
  11. paczek145

nie wiem czy tylko ja nie mogę się zalogować na olint:p??? cztery godziny obsuwy żart i to kiepski!!!!!!!
  12. paczek145

nie mogło być inaczej jak dla mnie zwyczajne oszustwo!!!!!!!!
  13. paczek145

masakra nawet defa nie widać gdzie są modki ?!
  14. paczek145

hahha nawet łapki na forum nie można dać:P dziś to przekroczyło padaczkę inno ma to pewnie gdzieś ale fakt jest taki że takiej zawieszki jeszcze nie widziałem tym bardziej na martwym świecie ://///
  15. paczek145

ja mam rapki dopiero z 17:15 :P