Najnowsze treści autorstwa palzenon 22

  1. [Omawiane] Zmiana dźwięku powiadomienia o ataku

    a u mnie w cale nie działa dźwięk, alarmowy o atakach ,sprawdzałem na wszystkie sposoby ale nic ,może mała rada
  2. [Wyjaśnione] urlop

    dlaczego będąc na urlopie straciłem wszystkie miasta ??????
  3. [Wyjaśnione] NIE PROSZONY GOŚĆ

    mam podejrzenia że ktoś włamuje się na moje konto ,i gra w moim imieniu ,w wczoraj 17 czerwca gdy rano o ok.7;30 zakończyłem grę ,i rozpocząłem ponownie wieczorem ok 22ej.zaóważyłem wielki bałagan moich miastach ,a mianowicie; że wysłałem ataki na sojusznika, (co nie jest to pierwsza taka...
  4. [Wyjaśnione] zakończone budowy !

    jeszcze bardziej rozbudować
  5. [Wyjaśnione] zakończone budowy !

    no chciałbym mieć jak naj większe miasto
  6. [Wyjaśnione] zakończone budowy !

    a jeśli mam łaźnie i placówkę handlową czy też mogę coś z tego zrobić i jakie muszę mieć zrobione badania
  7. [Wyjaśnione] zakończone budowy !

    jeśli wszystko zostało wybudowane w mieście ,to co dalej ,czy można coś jeszcze rozbudować jakieś limity zwiększyć itp.
  8. [Wyjaśnione] limit mieszkańców

    jak można zwiększyć limit mieszkańców z 150 na wyższy?
  9. [Wyjaśnione] większa populacja

    czy po wybudowaniu maksymalnej ilości gospodarstw wiejskich ,czy jest możliwość w tedy zwiększenia populacji w mieście
  10. [Wyjaśnione] bunt

    jeśli w mieście jest błogosławiony, to czy mogę wzniecić bunt w tym mieście, i czy jest możliwość przejąć te miasto.
  11. [Wyjaśnione] podbój

    Jeśli w mieście jest błogosławiony, to czy mogę wzniecić bunt w tym mieście, i czy jest możliwość przejąć te miasto.
  12. [Wyjaśnione] podbój

    a teraz to już wiem czemu nie mogę podbić miasto ,bo na razie nie mogę mieć więcej, jeszcze raz dzięki A jak tobie idzie, jeśli można zapytać ?
  13. [Wyjaśnione] podbój

    a co to jest" slot"?
  14. [Wyjaśnione] podbój

    płynę podbić miasto oczywiście mając statek kolonizacyjny, oczywiście obrona jest słaba a mimo to statek kolonizacyjny wraca ,czy musze posiadać badanie podbój. Wykonałem tom czynność dwa razy ,
  15. Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    płynę podbić miasto oczywiście mając statek kolonizacyjny, oczywiście obrona jest słaba a mimo to statek kolonizacyjny wraca ,czy musze posiadać badanie podbój. Wykonałem tom czynność dwa razy ,
Do góry