Najnowsze treści autorstwa Pan Gołomp

1. Pan Gołomp

[Omawiane] Samouczek - "złote" misje

Teraz wyszedł świat z 3 miastami na start, zaloguj się tam, zrób misje i obóz, potem walnij szare i znowu. Tylko szare możesz walnąć raz na 5 dni. Najlepiej próbować handlować ale tutaj potrzeba bardzo dużo szczęścia
  2. Pan Gołomp

Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

Czy ja wiem, zależy jak będzie wyglądało wchłanianie poszczególnych sojuszy, poza CTG jest sporo dobrych graczy, ale niestety porozrzucanych i teraz wszystko zależy od tego że jak już będą rozjeżdżać (prawdopodobnie) pojedyncze sojusze, to czy ci gracze przejdą do nich czy będą szukać miejsca...
  3. Pan Gołomp

Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

Jak dla mnie pozamiatane. Zapraszam wszystkich do mnie na masowe "seppuku" grepolisowe. Walniemy szaraki zanim się skompromitujemy i odejdziemy z honorem......
  4. Pan Gołomp

Carphi - rozmowy o świecie i nie tylko!

Muszę, aby to zdzierżyć psychicznie :C cały grepopogląd mi się załamał
  5. Pan Gołomp

Carphi - rozmowy o świecie i nie tylko!

Kurde, dożyłem chwili że kohorta wygrywa świat :eek:
  6. Pan Gołomp

Dyskusja na temat nowego świata

Czy w opisie dotyczącym nowego świata (Mesembria) nie zaszła pomyłka co do zakończenia ? W ustawieniach mamy cuda, a pod spodem tekst odnoszący się do nowego zakończenia czyli Olimpu, prosiłbym o sprostowanie :)
  7. Pan Gołomp

Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

Akurat na carphi nie było problemem zawarcie paktu przeciwko jednemu sojuszowi, a kompletne olanie sprawy prowadzenia sojuszu. Można to było zrobić ale zabrakło chęci zwyczajnie :) Sporo graczy nie wytrzymuje obecnie presji
  8. Pan Gołomp

Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

Łooo jeżu, Aggressive Szary grał na kolejnym świecie i znowu były napięcia w sojuszu :eek: Dziwne, ciekawe co jest przyczyną :rolleyes:
  9. Pan Gołomp

Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Gerczix bee, reszta honorowa, pory tez niedobre i zdradzają sojuszników (o dziwo pakt wypowiedziany przez kompanie i ataki rano jak i wstawianie się w pozycji ofiary), reszta to niepotrzebne żalenie się,
  10. Pan Gołomp

A co takiego robią inne sojusze że grają pod nas ?
  11. Pan Gołomp

Wiedzieli jaki tu jesteś Aggresive i hizousta, a mimo to z wami poszli grać ? xd No nie wierzę :rolleyes: Ale zielono mieliście i o dziwo akcje przeprowadzaliście w tym samym czasie, więc bądź co bądź ze sobą współpracowaliście, deffowo również :) Po podpisaniu zieleni nagle znalazł sie u was...
  12. Pan Gołomp

Jest to świat "letni" więc nie ma co się dziwić, zresztą kiedyś też tak było. Jedne światy są mocno obstawione, drugie mniej, teraz większość nowosystemowców przymierza się na jesień. Druga sprawa ze to jest 2 dzień odkąd EA się rozpadło, więc wiadomo że wszystko się klaruje. Równie dobrze...
  13. Pan Gołomp

Ale ty gmart też zawsze kolorowałeś trochę na zielono :rolleyes: I mówię to jako gracz który grał z i przeciwko tobie, więc wyjątków nie ma
  14. Pan Gołomp

Na lapitos i ramnus (2x) się im udało więc tutaj też może pyknąć
  15. Pan Gołomp

Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

A ty myk masz mnóstwo pw na nowe wiochy :)