Najnowsze treści autorstwa patrykmy

1. patrykmy

World of Tanks - Temat zbiorczy.

Gra ktoś jeszcze? Troche wieje nudą w wocie nic nowego
  2. patrykmy

Ale zniszczyli to forum... szkoda wchodzić

Ale zniszczyli to forum... szkoda wchodzić
  3. patrykmy

Dyskusja na temat zamknięcia wersji aplikacji mobilnej

Odp: Dyskusja na temat zamknięcia wersji aplikacji mobilnej O ruchome mi chodzi:)
  4. patrykmy

Dyskusja na temat zamknięcia wersji aplikacji mobilnej

Odp: Dyskusja na temat zamknięcia wersji aplikacji mobilnej Pomysł idiotyczny... Najpierw wprowadzcie do apki możliwość zmiany nazwy miasta oraz możliwość publikowania raportów Potem możecie sobie zamykac to....
  5. patrykmy

Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy. Sam mam t-25 z około 700bitew i przyzwyczaiłem się do grania 5 tierem z 7.... poprostu ukrywam si za większymi czolgami typu oi ( w koncu je znerfili!!!) I innymi ciezkimi Mam też radziecką valentine premium , nie wydałem na nią ani złotówki zarobiłem...
  6. patrykmy

[Nie można powtórzyć] aplikacja mobilna - błąd z nastrojem wioski

Odp: aplikacja mobilna - błąd z nastrojem wioski Chyba sie zgłosze na tego waszego technika to sam to zrobie:) To już ROK , nie wstyd wam?
  7. patrykmy

patrykmy

Odp: patrykmy Śmieją się tylko twoi ''kumple''
  8. patrykmy

patrykmy

Odp: patrykmy Nie gram mam gdzieś te gre Chce pokazać jaki to z niego bohater jest Wszędzie pisze ile to mi miast zabrał Niech pokaże , chwali sie tym wszędzie że zabrał pare miast graczowi A najgorsze jest to że namawia swoich ''kumpli z podwórka'' do prowokowania mnie i wyśmiewania jaki to...
  9. patrykmy

[Zakończone] Awantura o Punkty - Książka (+) vs Film (-)

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: 326.....
  10. patrykmy

Rozmowa Ogólna

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozmowa Ogólna Bo forum schodzi na psy.... Teraz służy tylko do kłótni , wyzwisk , prowokacji, i wyśmiewania się nawzajem...
  11. patrykmy

patrykmy

Odp: patrykmy To wszystko? Dwa miasta mi zabrałes w jednym dniu i sie chwalisz? Też tak potrafie , to nic wielkiego . Pokaż reszte rycerzyku
  12. patrykmy

patrykmy

Odp: patrykmy Bajarz z ciebie:) pokaż mi dowody to ci uwierze , czekam na screeny raportow przejęć moich miast Jak nie masz dowodów to lepiej siedź cicho . Bo widze że o niczym innym nie potrafisz napisać:)
  13. patrykmy

patrykmy

Odp: patrykmy Pisałem coś o kulturze? Musiałeś się poskarżyć?:D Hehe . Zaraz twoje tu wkleje to sobie porównamy;)
  14. patrykmy

patrykmy

Odp: patrykmy Ponieważ nie szanuje cię tak samo jak ty innych :) Obrażanie to twój żywioł
  15. patrykmy

Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy. Nie no dziś do system MM przeszedł samego siebie... is 3 rzuciło mnie na same x tiery od gory do dołu Byłem jedyną ósemką w bitwie... e100 dał mi klapsa w wieże i pograne... dziękuje WG...