Najnowsze treści autorstwa paulisiek

1. [Wyjaśnione] Morale

witajcie , czy może mi ktoś podpowiedzieć , jak wyliczać morale??
  2. Dyskusja na temat Zimowej Grepolympii.

ale niech wycofają syreny , przeciez to co zrobili , to nieliczenie się z graczami
  3. Dyskusja na temat Zimowej Grepolympii.

dobra , event ruszył , ale w trakcie trwania , nie zmienia się nagród w sklepie eventowym , n.p na Swiecie :, Oleus i Pegas, zmieniono birki , na syreny , dlaczego???ja sie pytam , i kto w tym mieszał proszę przywrócic , tak jak było , albo , zabierzcie ognie a dajcie w to miejsce syreny...
  4. [Nowość] Urlop

do jakiej rozbiórki ,jak nie wykorzystał urlopu , w danym roku urlopowym to co to znaczy??? chyba to znaczy że przez cały czas grał , i mógł być rozbierany nie uciekał na urlopy , i jakie pól roku , jak komuś zostało , kilka dni urlopu , to czemu ma je stracić , powinno być tak jak w realu...
  5. [Nowość] Urlop

proszę dokładniej wyjaśnić , dlaczego mało sprawiedliwe ? każdy kto nie wykorzystałby urlopu , to mógłby go wykorzystać , w najblższych 2 lub 4 miesiącach po terminie
  6. [Nowość] Urlop

Chodzi o niewykorzystany urlop, czy nie można by go przerzucić , do nowego , niewiele go czasem zostaje ale zawsze to mój urlop , tak jak w realu , niewykorzystany urlop zostaje przesunięty do wykorzystania z nowym urlopem , powiedzmy na kilka miesięcy n.p 4 co wy na to
  7. [Zakończony] Statki

A5-G8-D9-F7-H8-I6-J6-D8-E5-B4
  8. Dyskusja na temat Kręgu Inkantacji 2019.

wyciskarka pieniędzy kupiłam , jedną recepturę za 50 golda , a następną już za 100 golda obojętnie którą , w pprzedniej inkantacji , każdą pierwszą recepturę można było kupić za 50 golda tak więc nie kupuję , a tak to bym pewnie zakupiła
  9. [Legalny] GRCRTools

witam dlaczego nie dzaiła potusek , i zniknęła ośmiorniczka czy u was działa , czy tylko u mnie się popsuło , przeglądam na Modzilli Firefoxie
  10. elo witam , mam propozycję , odnośnie urlopu nie wiem gdzie to wklepać , a rzecz ma sie tego...

elo witam , mam propozycję , odnośnie urlopu nie wiem gdzie to wklepać , a rzecz ma sie tego typu , czy nie można by przedłużyc niewykorzystany urlop o jakiś okres , tak jak w realu , ewentulnie jakis bonus za niewykorzystanie tego urlopu , myślę że wiele jest osób co grają na max bez...
  11. [Zakończony] Statki

E7-D9-C5-C7-F8-G6-H2-J4-F7-A3
  12. [Zakończony] GREPOKU

gdzie jest wejście , do SUDOKU ?? już wiem dopiero od 18.00 będzie
  13. [Zakończony] Statki

A-4,C-7,D-6,F8,H-10,J-9,I-3,A-1,A-10,E-5
  14. Dyskusja na temat aktualizacji

a u mnie po tych aktualizacjach , to na Achillesie nie mogę dostać się do miasta , na innych światach działa bez problemu , poproszę władną osobę o sprawdzenie u mnie tego błędu i o odpowiedź