Najnowsze treści autorstwa PL-Warrior

  1. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Po co ta dyskusja? Działa. Klikajcie festyny bo idą wybornie ;D
  2. Dyskusja na temat nowego świata

    Dokładnie tak jak mówisz. Sam myślałem, że tu jest duże nastawienie na kasę od graczy ale jak poszedłem pograć w inne gry i zobaczyłem ich nastawienie na kasę to zapłakałem za Grepolis haha
  3. Kelenderis - rozmowy o świecie i nie tylko

    mam senat na 23 i buduje się 24, w kolejce jest jeszcze 25 - pokazuje mi teraz 10 godzin i 11 minut (senat 25)
  4. Kelenderis - rozmowy o świecie i nie tylko

    obie opcje nie są dobre xd
  5. Kelenderis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Na tym świecie jak stracisz miasto startowe posiadając już nawet 2 paliki po 1-2k już czujesz jakbyś zaczynał od nowa. Nie życzę nikomu stracić xd
  6. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Kiedy nowy serwer?
  7. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Legenda głosi że Karciarze posiadają zakładkę OFF na forum. Pozdrawiam
  8. Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    O kretowanie to Wypominaj. Faktycznie palnąłem wtedy na dc ale czy to mialo jakieś znaczenie skoro i tak nie wbiles na świat? Kretem nigdy nie byłem i proszę mi tego nie przypisywać.
  9. Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Hahahaha :D Wszystko się zgadza, dokładnie tak było
  10. Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    O kurczę, wielki dowódca mi gratuluje to prawie zaszczyt XD
  11. Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Słuszny wniosek. Gdybym chciał grać to bym dalej grał. Xdddd Kiedy zdecydowałem, że kończę byłem w okolicy top10 jakby to kogoś interesowało. Pozdro,
  12. Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ty to chyba od wczoraj w Grepo grasz. Widziałeś wcześniej żebym gdzieś walnął szaraki? Bo jeśli mnie pamięć nie myli zawsze oddaję wioski zanim opuszczę świat. Poza tym grałem więcej światów do końca niż Ty więc co to za zasada, że walę szaraki skoro wygrywam światy? Xddddddddddd Pozdro.
Do góry