Najnowsze treści autorstwa Polanus

  1. Polanus

    Gracz Roku 2021 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

    Dion a) Ika007 b) Lynx S c) Koichiro Uzasadnienie: Widzę jak pracują. Powinno się tu znaleźć więcej moich "typów". DEIF, Zmylka, Jinnx itd. lista byłaby by długa...
  2. Polanus

    Gracz Roku 2020 - Głosowanie

    Głosy oddane.
  3. Polanus

    Gracz Roku 2020 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

    1. JINX 2. JINX 3. Wojtynol Jinx: Skarb w sojuszu i piekło dla przeciwników :) Wojtynol: Wielu spotkałem w grze koordynatorów obrony ale Wojtynol jest tylko jeden i prawdopodobnie to najlepszy KO w grze.
  4. Polanus

    Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Wypada się przywitać. Witam i dobrej zabawy życzę :)
  5. Polanus

    Sytuacja na świecie Olint

    oj... musiało zaboleć...
  6. Polanus

    Sytuacja na świecie Olint

    Piotr został usunięty z sojuszu za zepsuty laptop. Ja odszedłem, bo po prowadzeniu sojuszu przez "założyciela" zobaczyłem koniec Liści. Chciałbym się wtedy mylić... Z tego co widać na tej mapie: Z Leszczu dokonaliśmy dobrego wyboru. O ile ta gra ma prowadzić graczy do zwycięstwa. Jest coś...
  7. Polanus

    Sytuacja na świecie Olint

    No proszę... Ile tu miłych i ciepłych słów...
  8. Polanus

    Sytuacja na świecie Olint

    Sugarfree, masz pomysł by obyło się bez lagów? Wybieramy cele, dzielimy je i lecimy. Nic nowego. Co do pixeli... Razem bawimy się w tym wirtualnym świecie i nie za darmo.
  9. Polanus

    Sytuacja na świecie Olint

    Zrzucanie winy na wszystko i wszystkich. Wiadomo, że serwer zamula. To jest powód, byśmy nie atakowali? By kolon wszedł do jakiegokolwiek miasta bunt musi być wbity przynajmniej 12 godzin wcześniej. Miasto nie zostało dostatecznie zabezpieczone bo nie leciały na nie ataki. Synchro na krótkim...
  10. Polanus

    Sytuacja na świecie Olint

    Dostałeś strzał w inny punkt i tyle. Ataki poszły do do miasta . które straciłeś , były krótkie 1h. Kkull Realizowaliśmy plan ,Yavus zagrał swoje. Tym razem konkretnie. Niepowodzenia i nas bolały. Sukces cieszy :)
  11. Polanus

    Sytuacja na świecie Olint

    Kull widział ataki. Gra muli gdy ataki wchodzą a serwer liczy . Nam wszystkim niestety nie spadają rapki.
  12. Polanus

    Sytuacja na świecie Olint

    Ma nam być przykro? Również nie mam nadal raportów ataku/ Kull to tylko stracone miasto i nic ponad to. Sam nie obronisz. Gramy sojuszami.
  13. Polanus

    Sytuacja na świecie Olint

    Szkoda tylko, , że serwer muli
  14. Polanus

    Sytuacja na świecie Olint

    Czyli spoko i luzik. Znacie jakieś gry gdzie można się zalogować? A... Tak, bez pomocy medyka i specjalisty?
  15. Polanus

    Sytuacja na świecie Olint

    napięta? luzik :) Są i kolejne raporty i mury... To nie koniec.
Do góry