Najnowsze treści autorstwa ponczoch

  1. Neapolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Bo kiedyś społeczność była większa i nie zauważyłes nas alkoholików i ćpunów
  2. Rozmowa Ogólna

    Przepros
  3. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Granie na śpiochy i ich koalicję w dezerterach na lapitosie to także jeden z najlepiej spędzonych światów dla mnie .Jedyny świat gdzie grałem defem ale fun z bronienia się przez cały tydzień niezapomniany .
  4. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Wspierając hipokryzję stajesz się hipokryta ..Jak nie rozumiesz koledzy na milas ci wyjaśnia Wspierając hipokryzję stajesz się hipokryta ,koledzy z milas ci wyjaśnia
  5. Dyskusja na temat nowego świata

    Dobrze prawisz ale gościa nie musi być stać .Wystarczy że od września do września pohandluje i wbije z sakwa Złotka zbierana rok i zobaczy że jednak to nie złotnicy
  6. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    A jakie ?
  7. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Bo wchodzimy w 3 sojusze ale z masówka przecież jest łatwiej :)
  8. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Możliwe w sumie.powyzej x3 prędkości .Wiesz że ja eko nie robię zazwyczaj to nie mam porównania w sumie
  9. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nie przesadzaj bo jednak tej surki musisz czy z wiosek czy z farmy jakoś ugrać na teatry ,festyny czyli na sloty ale fakt nie trzeba się wysilać jak się zna mechanikę gry dobrze.
  10. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Jedyny sens paktów to takie z daleka właśnie aby nie wchodzić sobie w drogę
  11. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nie byliśmy na zielono
  12. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Wojna o handel :)
  13. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Skasować oczyszczenie to by była bajka ,ale chyba dla dobra rozgrywki lepiej znerfic sztorm/gniew
  14. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Zacznij robić te dziwne mieszane walce z 10 różnych jednostek to będziesz miała na finiszu te 10 katasow xd
  15. Kelenderis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Wioski na poz.5 dają 306 surki ,na godzinę masz 1800 i teraz mając 1 miasto uzbierają na badania lub na kolona
Do góry