Najnowsze treści autorstwa Ponury69

  1. Ponury69

    Kronika Przedwojenna - Himera

    Dawno na FO nie czytałem coś fajnie napisanego. Leito mam nadzieję, że to tylko lekki, dobrze czytający się początek i będzie tego dużo więcej. Przy okazji odniosę się tylko do opisu Cośków. Każdy z graczy który z nami wchodzi do gry wie o podstawowej rzeczy - wchodzimy aby pograć i dobrze się...
  2. Ponury69

    Dyskusja na temat nowego świata

    Dlatego zaglądanie na to forum to stracony czas.
  3. Ponury69

    Zakończenie Najbliższego Serwera (Nowa Ankieta)

    Faktycznie nawet do nas dochodzą "słuchy", że coraz mniej graczy cieszy się z zielonych światów. Niby fajnie bo bezpiecznie ale z drugiej strony... co robić jak się chce grać i walczyć? Siedzieć pół roku na świecie na którym nic się nie dzieje i czekać na koniec aby dostać artefakt? Mamy...
  4. Ponury69

    Prędkość Serwera Jesiennego

    Melliviaa ale naprawdę dużo osób czeka na ten wrześniowy świat. Nie można zepsuć ich oczekiwań światem 1/1/1 czy 2/2/2 bo 9/10 nawet do niego nie zajrzy. W grudniu będzie kolejny nowy podbój (bo ostatnio wychodzą przemiennie stary podbój i nowy) i wtedy zrobić wolny świat który skończy się pod...
  5. Ponury69

    Prędkość Serwera Jesiennego

    Stanowcze NIE dla wolnych, jesiennych światów!!
  6. Ponury69

    Prędkość Serwera Jesiennego

    Głos 5/4/3 oby się działo.
  7. Ponury69

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Leito, Ferdasa nie trzeba całować bo ma super kobitkę od 28 lat. Czy Ferdas jest ogórkiem ? może i tak. Czy Leito jest leszczem? może i tak. Świat się praktycznie zakończył i tak na serio z obiecanej "wielkiej buby" wyszła średnia wydmuszka.
  8. Ponury69

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Ty dzieciaku to do lekarza lepiej się wybierz. Większa i to duża większość Cośków gra w Cośkach. Odpalona została jedna osoba i za nią poszło kolejnych kilkoro i to było na Mesembrii. Na Dion bawiliśmy się fajnie i tego byle kto nam nie odbierze. Ty już zawsze będziesz błyszczał tylko na FO bo...
  9. Ponury69

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Leito Ty naprawdę zachowujesz się jak Smigol. Wszystko zarzucasz Ferdasowi ale za chwilkę piszesz, że to nie mój sojusz. Fakt nie mój bo pomysł na Cośki wyszedł od kilku osób. Raz piszesz, że odeszła połowa składu Cośków a w innym zdaniu, że została w Cośkach stara gwardia. Obrażasz innych...
  10. Ponury69

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Zresztą nie odpisuj bo i tak zaraz wyjdzie, że stara gwardia nie jest tak stara. Gratuluję wygrania świata ale gratki dla Lisów a nie pismaków z FO.
  11. Ponury69

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Leito edytujesz swoje wpisy i nie idzie na wszystko odpisywać. Jednak tego jestem ciekawy "...U Ciebie na Messembrii grały one pierwsze skrzypce a to różnica dlatego też, gracze od Ciebie się odwrócili..." Wcześniej pisałeś, że została mi stara gwardia to niby ktoś się odwrócił?
  12. Ponury69

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Hehehehee czyli cały czas brniesz w to, że rozdanie koron na Mesembrii było złe a to na Dion było super bo było dogadane? Lisie podejście do pewnych spraw jest bardzo fajne a nawet chytre. Jedno rozdanie koronek jest podłe a inne bo na innym świecie jest bohaterskie. Można ? jasne, że można
  13. Ponury69

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Werka zapytaj Diabolinę o dogadanie się z rozdaniem koronek na Mesembrii bo tam graliśmy w innych drużynach. Leito brniesz w coś co nie ładnie pachnie. Jak hipokryzja to ją zarzucać Tobie ale jak chodzi o "dowody" to już "moglibyśmy uwierzyć". To tak jak ten taki mały, chudy co miał pierścień i...
  14. Ponury69

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Hipokryzja pełną gębą :)) Cośki rozdają koronki to umniejszają zwycięstwo własnych graczy. Lisy rozdają koronki są bohaterami. To sceny jak za komuny albo jakiegoś filmu Barei :) Nie będę serwował argumentów (które, mam bo dotrzymam słowa) bo po co? Jak i tak wszystko przekręcicie. Ty Leito...
  15. Ponury69

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Ciebie Leito jeszcze po urodzinach trzyma? Widzisz jak traktujesz innych graczy pisząc o nich w taki sposób?. Jak nie są topowymi ekipami to nie są dobrymi graczami? To można nimi pomiatać bo nie "lajkują" na FO wypowiedzi rudych kit? Cisną to teraz z Was nawet Wasi gracze. Privów Ci nie...
Do góry