Najnowsze treści autorstwa prajsee

  1. prajsee

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Dziękuje wszystkim za wspólną grę. Powodzenia
  2. prajsee

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    cudu nie będzie:)
  3. prajsee

    Kronika Przedwojenna - Himera

    Jeszcze ja chciałem się przywitać. Cześć alfa, cześć ergun, cześć cała reszta.
  4. prajsee

    Sytuacja na świecie Eubea

    Witam starych wyjadaczy!!! Dawno tu nie zaglądałem:)
  5. prajsee

    Sytuacja na świecie Edessa

    Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa Gratulacje for all:) Przede wszystkim zwycięzcom- zwycięzców ponoć nie osądza nikt. Przegranym - bo podjęli walkę? W życiu nie widziałem czegoś takiego:P (a już sporo widziałem)
  6. prajsee

    Sytuacja na świecie Edessa

    Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa Mimo wszystko gratuluję cudu nr 1 - - - Automatycznie połączono posty - - - i drugiego..... i trzeciego
  7. prajsee

    Dyskusja na temat nowego boga, Dejnosa

    Odp: Dyskusja na temat nowego boga, Dejnosa Żarty powinny być wiarygodne. Dinozaury jakoś nie kojarzą się ze Starożytną Grecją
  8. prajsee

    Sytuacja na świecie Edessa

    Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa Naprawdę nie wiem jakie to ma znaczenie kiedy kto idzie na urlop. Urlop = czas wolny. Nie rozumiem po co wyjaśniać powody urlopu. Nawet gdy ktoś decyduje się na urlop strategiczny to ma do tego takie samo prawo jak w innym...
  9. prajsee

    Sytuacja na świecie Edessa

    Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa Ludzie czasem idą na urlopy w naszym świecie:) Czy wy żyjecie w innym?
  10. prajsee

    Sytuacja na świecie Edessa

    Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa Blaszka jest:)
  11. prajsee

    Sytuacja na świecie Edessa

    Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa Hehe- dostałem zaproszenie do sojuszu "Bumy" :P Wskoczyłem a tu zaproszenie wycofane. Hallo!!! Co jest? Grepolis dzisiaj o godz. 22:29 Sojusz "Bumy" zaprasza cię w swoje szeregi. Pokaż
  12. prajsee

    Sytuacja na świecie Edessa

    Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa No powiem że ładny mi dzisiaj zgotowaliście łomot:) Jest szansa że dostanę odznakę jakiej jeszcze nie mam:P
  13. prajsee

    Pytanie 4

    Odp: Pytanie 4 Lojalność chłopów
  14. prajsee

    Pytanie 3

    Odp: Pytanie 3 Boski posąg
Do góry