Najnowsze treści autorstwa Presti9

1. Sytuacja na świecie Myonia

Wojtas ja Ci mogę dawać Info co się u nas dzieje to może dacie rady ;D
  2. Sytuacja na świecie Gela

Lubicz Ty jeszcze żyjesz? wojsko za zloto? affe co za czasy dobrze ze nie gram w grepo póki co ;d chociaz troche nudo jak powiadomeiń na tel o atakch brak
  3. Sytuacja na świecie Troja

to jakas aluzja do mnie? nigdy bym swojego sojuszu nie zdradził lecz sie czlowieku
  4. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja Popieram, kajfasz wlamywaczzu paskudny
  5. Sytuacja na świecie Kos

Odp: Sytuacja na świecie Kos Wróciłeś do grania? ciach :D ciekawe czy ktoś wpadł na pomysł żeby mianować cię dyplomatą? :D PS. to nie miało być złośliwe tak tylko żartuje :cool:
  6. Sytuacja na świecie Kos

Odp: Sytuacja na świecie Kos ej to normalne ze nie da sie wiosek podbijac? :confused: od jesieni czlowieka nie ma itakie zmiany lol
  7. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja weź już daj spokoj z tą złośliwością :confused: ej /ciach/wbijam se na jakis nowy swiat z nudow patrze i wiosek nie da sie podbijac to normalne teraz w grepo? :D
  8. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja Czejśc co tam slychać u HEGEMONIUM? :D
  9. Gracz Roku 2015 - Troja Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2015 - Troja Głosowanie madkaktus
  10. Poszukuję sojuszu na świecie Gela

Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Gela Dektorek kto by chciał takiogo nooba co przez lata dalej myśli, że biremki są do ataku, a ognie do obrony ? :D
  11. Kalidon Party

Odp: Kalidon Party ciekawe ile złotniów wbijających zaraz po starcie z m45 i okolic przetrwa do końca
  12. Kalidon Party

Odp: Kalidon Party Pierwszy
  13. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja dobrze wiesz, że ma bana bez ochronki i to dlatego:p
  14. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja nie ma kajfasza to nawet nikt ludków nie broni na forum:(
  15. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja Nieaktualne informacje, wrogowie przejmują miało być :) Szacun Dropsy i Krzysio niewiele brakowało i byśmy dłużej się musieli męczyć :)