Najnowsze treści autorstwa przemcio81w

  1. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Jemu chyba ktoś nadepnął na głowę...w Norwegii taniej niż w Polsce ale się ubawiłem...a w ogóle wiesz gdzie Norwegia? A może Ty na zupkach chińskich z Radomia tam żyłeś a teraz wróciłeś do Polski i grasz kozaka jakie to masz siano...Naprawdę grepo przestawia w głowach.
  2. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Pysio wrzuć to swoje odbijanie w bonusie...pokaż jaki jesteś kozak . Inkwizycja nie pomogła i królisio gryzie marchewkę. Patrząc kto odbija Nasze kolony i ilość deffa na Twoich okupkach to faktycznie grasz sam.Ty chyba z Kaczyńskim jesteś rodziną
  3. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    a zapomniałem że najpierw będzie zdziwienie supportu ...czyli a to były jakieś problemy??
  4. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    za chwilę znowu będą rekompensaty
  5. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    i się zaczyna szaleństwo serwera.....powiem szczerze że zaczyna mnie to ciekawić czy jak serwer zacznie działać to będę miał wojsko w mieście czy mi je wybiją
  6. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    szkoda słów...jaka zawrotna prędkość...myślę że to nie 6/6/6 tylko minimum 10/10/10
  7. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    kliknąłem rozbudowę gospodarstwa 3 minuty temu jeszcze nie dodało do kolejki ale pokazuje że surowców brak choć surowców nie pobrało z magazynu
  8. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Proszę żeby moderator wypowiedział się dlaczego usuwa moje wpisy???są na temat sytuacji na serwerze...
  9. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    prędkość 6/6/6 i co z tego jak okno otwiera się 30 sekund...a może za dużo pakietów było kupionych i nie wiedzą co zrobić z pieniędzmi...a serwery maja w d...
  10. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    czy u Was też tak mieli ten serwer?Przecież nie da się grać...:mad:
  11. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ludziom na grepo zjadło mózgi...nie będę podawał nicków...ale zbijam mu kolona a on już pisze ...odpisuje mu ...po czym pisze żebym nie zaśmiecał mu skrzynki i blokuje mnie....ha,ha,ha A już obiecałem sobie że nie wrócę ale kwarantanna robi swoje
  12. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    pewnie tak....mi chodziło o progi punktowe bo że paczki są większe to wiedziałem....tyle ze nie wiedziałem czy 16 czy 24....kiedyś ostatni próg był 100k teraz podnieśli do 250k jak tu piszą ludzie
  13. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Szczerze powiem nie znam Cię Grześku ale wiele o Tobie słyszałem ....mogę z Tobą usiąść ale bez złota ...może napisz do INNo o serwer bez złota i wejdziemy tam (słyszałem że masz dar przekonywania i czarowania)....jestem chętny
  14. Sytuacja na świecie Olint

    Powiem jedno....jak czytam tutaj wpisy ludzi to zastanawiam się ile macie lat....słyszałem już o takich co 10k pln proponowali za miasta na cudaku ,słyszałem różne rzeczy. Trebor zachował się bardzo nie ładnie i wiem że od początku przyszedł tutaj po golda bo sam brałem od niego surowce....z...
  15. Sytuacja na świecie Katania

    szkoda że te pralki teraz już nie ręczne tylko automaty...ale 21 wiek to i technologia do przodu idzie ha,ha,ha
Do góry