Najnowsze treści autorstwa ptaku79

1. Sytuacja na świecie Cytera

No cóż marnie skończył jak widać rozwalając po drodze kilka sojuszy od wewnątrz a wydaje mu się że jest kimś i coś osiągnął
  2. Sytuacja na świecie Cytera

Nie kłam bo mam wszystko na pw i jak będzie trzeba opublikuję.Nie było cię od środy i poszły nasze ataki to chyba nie jest niczym dziwnym jednak wtedy nikt o niczym nie wiedział.Ot nie ma typa to lecimy .Harley napisała co się stało dopiero w czwartek o 18:48 a ja po odczytaniu napisałem do...
  3. Sytuacja na świecie Cytera

Tematem przewodnim mojej wypowiedzi był wpis Haszka więc niech pani nie udaje głupiej no chyba ,że nie do końca wszystko pracuje tak jak powinno.Pisze pani o karmie a koleś najpierw opowiada wam o wielkiej tragedii wy jak osły lecicie wszędzie o niej opowiadać po czym typ wpada i biadoli coś o...
  4. Sytuacja na świecie Cytera

Klaszcz ile chcesz tej waszej głupoty i tak wyplecić się już nie da.Wydaje wam się że jesteście "kimś" a i tak naprawdę wszyscy wiedza ,że leżycie poniżej dna i próbujecie robić dobrą minę do złej gry.Tyle w temacie Ps.Jedna osoba na grze i kilka na FO skamlało jaka to tragedia się wydarzyła...
  5. Sytuacja na świecie Cytera

Słowa Twoje diablico są tak puste jak Haszek,który swoim wpisem powyżej pokazał tylko że jedyną miernotą na tym świecie jest on sam.Zresztą może się poprawię do parady ma jeszcze Ciebie i innych z MTS którzy tak skamlali żeby go nie rozbierać bo wydarzyła się w jego życiu wielka tragedia .No cóż...
  6. Sytuacja na świecie Cytera

"Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka".Pasuje to przysłowie do Ciebie jak ulał Żegnamy z żalem głównego kombinatora grepolis,który przekombinował i został pokonany własną bronią.Swoją drogą dziwię,że ludzie pokroju gmart-a biorą takich graczy do sojuszu a oni go po części rozwalają od środka...
  7. Sytuacja na świecie Cytera

No cóż nazywanie ludzi miernotami zarówno w Twoim wykonaniu jak i Haszka nazywasz żartami ? Dla mnie jest to płytkie.Podnóżki i inne określenia również są dla Ciebie zabawne ?.No cóż widzę panie Grzegorzu,że przebywanie z Haszkiem źle na Ciebie wpływa i nie odróżniasz żartu od obrażania innych...
  8. Sytuacja na świecie Cytera

Nie wydaje mi się Ja z przyjaciółmi na grepo gram nie walczę
  9. Sytuacja na świecie Cytera

Odpowiem ci tak można mieć setkę znajomych na grepo i kilku przyjaciół.Przyjaciel przeciwko przyjacielowi nie stanie nawet w wirtualnej grze a wasze relacje są oczywiście w moim odczuciu wyglądające na znajomość których ja Ty guzik ma setki
  10. Sytuacja na świecie Cytera

Wyjąłeś mi to z ust.Gmk wszedł po raz kolejny pomóc zydze wygrać świat ot całe streszczenie.Dziwi się teraz,że po Parosie sojusz guzika jest negatywnie do niego nastawiony.Swoją droga utrzymywanie przez Gmk że jest przychylnie nastawiony do guzika jest co najmniej śmieszne
  11. Sytuacja na świecie Cytera

Trzeba się lać i nie ma co płakać kto pierwszy zaczął. gmk po raz kolejny ustawiłeś się przeciwko guzikowi i nie sądzę, że po raz kolejny wyszło to przypadkowo.Za dużo tych przypadków w przypadkach :D
  12. Sytuacja na świecie Cytera

Gwiazdy nie grają i za żadne ochy achi innych mnie do nikogo nie przekonają.Za to wiem że kilka osób ze Smoków to w porządku chłopaki i dziewczyny a z nimi to nawet łomot mogę dostać bo to inny rodzaj przegranej.
  13. Sytuacja na świecie Cytera

Czyli znacie koalicję Smoki kontra reszta świata choć już się pojawiło u nas w sojuszu kilku graczy, którzy dostali sraczki przedświątecznej i uciekli
  14. Sytuacja na świecie Cytera

Obecnie jak to na każdym świecie obowiązuje hasło "Bijemy TOP1"
  15. Sytuacja na świecie Cytera

Kurcze wiecie na jakie kolory Smoki mają inne sojusze a nie wiecie o koalicji która jest przeciwko nam .Swoją drogą ja mam Pandy na różowo