Najnowsze treści autorstwa Quasteer

1. Quasteer

[Wyjaśnione] Temat wiadomości

ok, dzięki
  2. Quasteer

[Wyjaśnione] Temat wiadomości

A dokładniej wulgaryzmy w nim zawarte, są "blokowane" przez system gry?:mad:
  3. Quasteer

Znalazłeś błąd w wiki Grepolis? Zgłoś go!

https://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Odznaczenia "Rabuś" ma chyba błędną ikonę
  4. Quasteer

[Nowość] Cisza Nocna

Bonus nocny nie wystarcza? Moim zdaniem, co kilka serwerów powinien powstać jeden gdzie nawet tenże bonus nocny powinien być wyłączony, byłoby bardziej ostro i ciekawie. :) Jestem na NIE https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/zasady-podforum-propozycje.19295/
  5. Quasteer

[Wyjaśnione] Maraton

Czy można było by chodź na jeden dzień przywrócić ten świat? W notatkach miałem pozapisywane fajne dupery ale dopiero teraz sobie o tym przypomniałem :mad: Ludzie proszę was, szkoda żeby moja kolekcja poszła w niepamięć, tyle dzid się zmarnuje!
  6. Quasteer

[Forum] Konkursy

Odp: Konkursy To jest forum Grepolis, nie forum dla fotografów. Konkursy powinny być raczej związane z tematyką Grepolis a nie porami roku:rolleyes:
  7. Quasteer

[Ulepszenie] Wyszukiwarka tematów na forum sojuszu

Odp: Wyszukiwarka tematów na forum sojuszu Nie. Forum sojuszu jest niewielkie i wygodne w obsłudze, poza tym czym lepszy sojusz, tym większy porządek na forum, nic nie trzeba szukać.
  8. Quasteer

[Nowość] opuszczenie miasta

Odp: opuszczenie miasta Niekoniecznie. Opuszczanie miasta nie musiało by trwać sekundę. Takie działanie mogłoby być rozłożone w czasie jak np. aktywacja urlopu na koncie, powiedzmy jeden dzień.
  9. Quasteer

[Ulepszenie] Zarządzanie/Plądrowanie wiosek

Odp: Zarządzanie/Plądrowanie wiosek Nie lepiej napisać tak, by każdy rozumiał? Widać, że łapiesz coś z matmy ale takie szpanowanie to raczej na jakimś forum matematycznym albo coś takiego. Co do pomysłu, nawet ciekawa opcja. Nie raz się przeliczyłem, co do tych odstępów czasowych. Jestem na...
  10. Quasteer

[Nowość] opuszczenie miasta

Odp: opuszczenie miasta Osobiście jestem za. Wydaje mi się, że kiedyś musiały się już takie propozycje pojawić, nie wiem dlaczego nie zostało to jeszcze wprowadzone do gry.
  11. Quasteer

[Forum] Dionizje

Odp: Dionizje Moim zdaniem w takich sprawach należy się kontaktować z użytkownikami jakiegoś forum związanego matematyką, a nie grepolis. NIE.
  12. Quasteer

[Nowość] Zmiana nicku w grze na początku gry

Odp: Zmiana nicku w grze na początku gry Więc dlaczego nie zostały one jeszcze wprowadzone do gry?:confused: Obojętnie. Aspera Ichtius's / Zmiana Nazwy gracza Ten sam temat, poszukaj niżej.
  13. Quasteer

[Nowość] Odznaczenie

Odp: Odznaczenie A już chce zmieniać :rolleyes: NIE. Jak prędko się to wszystko rozpoczęło, tak i jeszcze szybciej się skończy.
  14. Quasteer

[Ulepszenie] Powiadomnie o wsparciach

Odp: Powiadomnie o wsparciach I co jeszcze?! Może gotowe miasta! Złoto, złoto wszędzie.:mad:
  15. Quasteer

[Ulepszenie] Akcja szpiegowska, dodanie czasu przybycia

Odp: Akcja szpiegowska, dodanie czasu przybycia Jaki sens? Srebro stracone na akcji rozłożyło by się na większą liczbę graczy, nie na nas wszystko. Nie wszyscy są od razu doświadczeni kozacy, którzy wszystkiemu radzą samemu. Ma znaczenie. Na daną godzinę, nawet sekundę, można posłać bardzo...