Najnowsze treści autorstwa rachu ciachu

1. Dyskusja na temat dominacji - nowego zakończenia gry

ciekawy pomysł do dopracowania żeby nie wylać dziecka z kąpielą. duża zmiana na pewno odświeży gierkę i pozwoli zatrzymać odpływ graczy więc +
  2. Gracz Roku 2016 - głosowanie

a) rachu ciachu b) jugar69
  3. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata wg mnie nowy świat powinien być z nowym podbojem, aktywnym morale i w miarę wolny żeby ludzie pracujący/uczący się mogli też tam się trochę pobawić. świat z takimi ustawieniami powinien znaleźć sporo zwolenników
  4. Sytuacja na świecie Farsala

Odp: Sytuacja na świecie Farsala Sopelo i spółka zawsze tak kończą. Podskakują, kłamią ile wlezie a później i tak dostają mocny //ciach//;)
  5. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa Nie zapominaj jeszcze o szpanowaniu koronką. Dziewuchy z grepo podobno strasznie na to lecą;) Władza, dużo wojska, złoto... mamut może przebierać w niewiastach jak w ulęgałkach:cool: A tak śmiertelnie poważnie:p to napisze ktoś w kilku zdaniach co się dzieje...
  6. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa tra la la la;-) - - - Automatycznie połączono posty - - - tak czy siak trzeba przyznać że uchodźcy nieźle sterroryzowali okolice. wszyscy przed nimi drżą jak przed wielkim oprychem;-) ok, dobrej nocy all, miłej gry i... knucia na przeciwników;-)
  7. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa No co Ty ja się nie obrażam;-) Specjalnie pisałem głupoty żeby ludziska się pośmiali i trochę poddenerwować HH bo im się należy;-) Co do Edessy to oczywiście że tu sytuacja jest inna niż na Zakrosie ale jeżeli ktokolwiek mógłby nawiązać walkę z uchodźcami to...
  8. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa Jak jeszcze grałem to próbowałem z kilkoma sojuszami porozmawiać w sprawie wspólnego bicia uchodźców coś na kształt zakrosa gdzie wszyscy połączyli siły przeciwko bumom. Jak zobaczyłem jak kręci HH to podziękowałem za to wszystko i już zacząłem trzymać kciuki za...
  9. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa dobrze, już dobrze nie będę zaczepiał więcej wyrywnego kolegi bo jeszcze sobie coś zrobi;-) jestem zawsze otwarty na sugestie niewiast;-) miłej gry życzę. ps. będę co jakiś czas rzucał okiem czy HH już wykończone. piwko dla uchodźców już się mrozi;-)
  10. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa pewnie wielu Twoich rozmówców Ci to mówiło skoro zapamiętałeś:cool:
  11. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa przyleciał szczurek który ukrywa się w grze pod innym nickiem i kozaczy;-) pewnie Ty to ten z HH co najwięcej nieaktywnych graczy atakował na edessie;-)
  12. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa mylisz "płacz" na forum z napiętnowaniem Waszego buractwa;-) jak już HH będzie się chylić ku upadkowi to znowu gdzieś się wślizgniesz i ubłagasz żeby Cię nie lali jak na innych światach czy zakończysz honorowo grę?? myślisz że ja nie miałem możliwości grać...
  13. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa przestań się mazać. jesteś dużą dziewczynką jak sama wspomniałaś;-) uchodźcy przynajmniej nie będą Was lali w święta;-)
  14. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa Ty akurat nie jesteś jedyna w uchodźcach a z tego co mi wiadomo to HH i tak dostanie niedługo oklep. jak zadrzesz kiecę to pamiętaj że wszystkiego nie pokazać bo damom to nie przystoi;-) - - - Automatycznie połączono posty - - - pudło koleżanko. u nas był...
  15. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa Ile mądrości w takiej małej główce się może zmieścić?;-) Zadziwiające;-) Nie denerwuj się koleżanko. HH to kompletne dno i kilometr mułu bo po mimo dwóch sojuszy i zdecydowanej przewadze miast zaatakowaliście nas w święto zmarłych. Całkiem możliwe że...