Najnowsze treści autorstwa Ravidis Innocent

  1. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Dzięki, chyba... Poza tym już jesteśmy tam gdzie macie dużo miast, więc nie rozumiem. (również ja przy waszych wyspach mam swoje miasteczka) Polecam oblukać mapę jak i odbijać obecne okupki. Mr Diablo, niestety ale muszę wyprzeć się tym, że nie mam ochoty. Jak zadam Ci pytanie "wyznacza pliki...
  2. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Dzięki za przyznanie się :p Mogłeś nie zaprzeczać :( Mniej pisania...
  3. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Oddalałeś mapę, czy tylko na ten wycinek patrzyłeś? Wiesz, że sam sobie przeczysz? :confused:
  4. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    + Macie ładny żółty kolorek u mnie :)
  5. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Przydała by się tu tarzająca się ze śmiechu emotka ;)
  6. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Sezony, Inkwizycja obronicie mnie Co nie? Na naszych bym nie liczył bo by mnie pewnie chcieli rozebrać za słupienie :eek:
  7. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Szukaj miast, które ostatnio postawili gracze, weronika mroqu, power, dziąsło i drake. Tylko ich nie budujcie za długo,
  8. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Uh, dobrze, że nazwy zmieniliście bo już się bać zaczynałem... o_O
  9. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ciężko Ci na mapę spojrzeć. Na dziś mogę 1 skałke wskazać z miastami 1-2k bo wcześniejsze już wybudowane do 4-5k więc się wyprzecie.
  10. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Musicie to naprawić, bo się zaraz okaże, że Hatersom dziennie po kilka miast bierzemy :(
  11. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Na 2 zagrody off'a w sam raz :)
  12. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Myślę, że już nie musi...
  13. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ja? Tylko buduje i klikam. Od grania jest reszta kociołków.
  14. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nie no tkacza i ekipy bym jeszcze nie skreślał. Ośla ma 19.2% a Bogowie 18.7% + Są podzieleni na 3 soje gdy ośla siedzi w 1. Patrząc na to gdy ekipa bogów zasiądzie w 1 członie to ośla zostanie w tyle. Nie wiem jak wygląda tam front więc niestety mogę tylko w sprawie tego co w % widzę się...
  15. Ravidis Innocent

    Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Predi, funflu... :D na berytosie przez całą waszą kadencję 2x mi offa ustrzeliliście. A reszta to moje wbity w wasze bunkry, które i tak padały po 2 zagrodach... Tak więc -_- Jak Ksys na wyspę przyszedł miałem 3 miasta, teraz stoi ich 5(od was przejęte) a ksysy u mnie w soju siedzi... Ja...
Do góry