Najnowsze treści autorstwa rob1s

1. Sytuacja na świecie Hermonassa

oczywiście że jestem bobem.. tylko skro taki bob leje was jak chce i kiedy chce to kim wy jesteście? PW atak hahaha 7 rob1s WhySoSerious? 2084030 197 Poracha S P Q R 160287
  2. Sytuacja na świecie Hermonassa

te wasze oskarżenia o boty czy jakoś tam z powodu ataków w tych samych sekundach są śmieszne... nauczcie się grać to może kiedyś wam się uda... widzę że spreena już to nie dotyczy bo kończy grę i nie zdązy się nauczyć..
  3. Dyskusja na temat aktualizacji

no tak.. usunąłem ośmiorniczkę i też zaczęlo normalnie chodzić wtedy zainstalowałem na nowo i jest dobrze
  4. Dyskusja na temat aktualizacji

nie mam DIO tools i też jest przeźroczyste
  5. Dyskusja na temat aktualizacji

Odp: Dyskusja na temat aktualizacji a jak wyłączyć opcje wyróżnień?? dodajecie /ciach/ zamiast naprawiać konkrety
  6. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros zwykle fuzja jest obgadywana przez dwa równorzędne sojusze, przeważnie będące w pakcie a w tym wypadku to zwykła ucieczka (świetnie pasuje tu porównanie do islamistów...albo przechodzisz na islam albo tracisz głowę hahah). Ja cudaków na pewno nie będę stawiał bo...
  7. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros nie wszyscy są tchórzami uciekającymi pod wasze mizernej jakości "skrzydełka"
  8. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros Generalnie stosowanie znaków interpunkcyjnych w złych miejscach też jest męczące, ale to temat o świecie zakros a nie interpunkcji :P
  9. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros ja nie oczerniam tylko stwierdziłem fakt że były takie ataki i że zarzut kłamstwa jest bezpodstawny
  10. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros jakbyś nie zauważył geniuszu wszyscy tu klepią cały czas o tym samym, argumenty na co się skończyły? bo widać nie miałeś nic do powiedzenia a chciałeś zabłysnąć ebo...la
  11. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros pewnie tak.. ale ja się odniosłem do zarzutu kłamstwa
  12. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros raczej już rapków nie ma ale na forum widziałem co najmniej 3 ataki SI na nas, więc to nie są kłamstwa
  13. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros ambitny albo.. w większości przypadków bojący się ataków
  14. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros jaki obeznany można by powiedzieć, ale Ci o których mowa cały czas raczej nie byli 3 dni ale dłużej
  15. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros taki cytat: