Najnowsze treści autorstwa robert13666

  1. Gracz Roku 2021 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

    A) robert13666 B) ACHILLES ODDAJE GŁOS NA ARANKA
  2. [Wyjaśnione] czas pokoju

    Takie osoby mi się podobają. A jak wam święta minęły? mi szybko nudno i dobrze. dziś w końcu będę mógł wznowić atak na sąsiada który mi oddaje za darmo punkty walki xd
  3. [Wyjaśnione] czas pokoju

    W boga nie ale w święta tak przez nich nie mogę w świecie Achilles normalnie atakować sąsiada na wyspie na głosowaniu dałem odp NIE czemu bo nie chciałem się nudzić w te święta ale chociaż sobie po układałem plany na przyszłość w Grepolis
  4. [Wyjaśnione] czas pokoju

    Za te błędy w święta wielkanocne powinna być rekompensata w punktach walki kto jest za
  5. [Muzyka] Jaką muzykę lubicie?

    Ja Tylko I Wyłącznie słucham TPS i czasami ZDR no i inne jak INTRUZ INTRUZ Mistrz polskiej RapGrze dla mnie TOP1 w Polsce Piosenki: INTRUZ Kulołapy dla mnie najlepsze w obecnej chwili ZDR Nie mów nic nikomu najlepsze dla mnie TPS Wielokrotnie karany dla mnie najlepsze słucham czasami innych...
  6. Budynek specjalny

    Co wy na to żeby był taki nowy budynek specjalny, dodatkowy magazyn na surowce i łaski, na dodatku ten budynek byłby ulepszany
  7. [Nowość] Nowy świat

    marzenia się spełniają a nadzieja umiera ostatnia
  8. [Nowość] Nowy świat

    z goldem czy bez. ten świat ma być bez ułatwień. marzy mi się taki świat
  9. [Nowość] Nowy świat

    Bardzo bym chciał i proszę bardzo wszystkich, czy będzie mógł być nowy świat, ustawienia światu: 1 rzecz świat ma być jak najwolniejszy 2 rzecz świat ma być bez zakończenia 3 rzecz bonus nocny ma trwać od 21:00 do 7:00 4 rzecz bez ochrony początkujących 5 rzecz pojemność sojuszu max 50 graczy 6...
  10. [Nowość] Koszary

    mi chodzi żeby była taka fajna zabawka w grze, np. żebym mógł brata wesprzeć jak ktoś będzie go atakował i czemu latająca jednostka bo żeby nie musiał używać łodzi transportowych i szybciej będzie wsparcie
  11. [Nowość] Koszary

    ja chciałem tylko zaproponować zmiany. atak i obrona jednostka latająca niemityczna przydała by się w zmianach w koszarach co nie?
  12. [Nowość] Koszary

    nie ja jestem od tego nazywania
  13. [Nowość] Koszary

    oto chodzi ma być taka jednostka bez statków i przelatywać mur muszy być jakaś nowa jednostka w koszarach ( dawno nie było zmian w wojsku robieniu )
  14. [Nowość] Koszary

    ta jednostka będzie do ataku jak i do obrony
  15. [Nowość] Koszary

    Mam propozycje a byście zrobili nową jednostkę latającą ( DEFF i OFF ) w koszarach i ma być niemityczna
Do góry