Najnowsze treści autorstwa Robson1989

1. Sytuacja na świecie Mochlos

wszedłem dla złota, a tu psikus, świat umarł godzine po starcie
  2. Dyskusja na temat aktualizacji

i przy okazji zmajstrowali coś przy skryptach. działa mi tylko potusek, a dio i quack już nie
  3. Sytuacja na świecie Cytera

ta, przyjaciele od razu :)
  4. Sytuacja na świecie Cytera

żaden powód zostawienia kumpli i przejścia do wroga nie jest wytłumaczeniem. Mnie wychowano by tak nie robić
  5. Sytuacja na świecie Cytera

wcale nie twierdzę, że jest inaczej, ba, nawet chciałbym grać razem z większością z nich, ale przyszedłem tu i gram w smokach dla znajomości poznanych już pare lat temu i nawet przez myśl by mi nie przyszło, by przejść do wroga tylko dla tego, że nas zlali już w pierwszej akcji i określenie...
  6. Sytuacja na świecie Cytera

dex ponoć inteligentny z Ciebie facet, więc dobrze wiesz kogo mam na myśli. Dlatego też zastanawiam się co ma na celu wyciągnięcie tych danych personalnych na forum publiczne, czyżbyś chciał ich upokorzyć imiennie? Nie trzeba, oni sami już dawno to zrobili podkulając ogon jak parę miasteczek im...
  7. Sytuacja na świecie Cytera

"mierność nad miernościami" aka "top 1 we wszystkim" ciekawe gdzie się podzieją teraz te wszystkie podkulejogony jak nie idzie hehehhehehehe smuteczek
  8. Sytuacja na świecie Cytera

a coś ty się tak tego manka uczepił, ewidentnie boli cię jego osoba, zapewne chciałbyś mieć takie grono adoratorów jak on, ale nigdy nie będzie ci to dane, bo raczej zdecydowana większość osób z którymi miałeś do czynienia zwyczajnie tobą gardzi, a jednak maniek potrafi sobie zjednać ludzi mimo...
  9. Sytuacja na świecie Cytera

podrośniesz, zmądrzejesz?? pewnie tak, bo człowiek z reguły na starość mądrzeje, choć w twoim wypadku chyba coś poszło nie tak
  10. Sytuacja na świecie Cytera

i jak kogoś coś boli to chyba tylko raczej ciebie... boli cię to, że maniek mimo iż dawno nigdzie nie grał, tak jak sam zresztą mówisz, to dalej ma takie duże grono swoich zwolenników, a ty pustaczku jedynego fana jakiego masz, to chyba tylko samego siebie
  11. Sytuacja na świecie Cytera

nie mały, pusty, majętny człowieku, tutaj chodzi o pokorę, a nie to, że szastasz kasą w grze. nie jesteś w tym sam, ale innych złotników to ja szanuję, bo potrafią się zachować w przeciwieństwie do ciebie
  12. Sytuacja na świecie Cytera

podobno ten co ogłasza się całemu światu top 1 we wszystkim, jedzie tylko na wodzionce... ponoć oszczędza na jedzeniu by mieć na złoto w grze... w końcu trzeba pokazać tym miernotom kto tu jest panem
  13. Sytuacja na świecie Cytera

roma? to nie moje klimaty, to musiał być inny robson ;)
  14. Sytuacja na świecie Cytera

nie wątpię i akurat wiem, że sekka to dobry grajek, choć chyba razem nigdy nie mieliśmy okazji grać. A swoją drogą, to ja już nie gram tak jak kiedyś, nie chce mi się, a i z czasem nie ma lekko, więc tak tylko na spokojnie sobie biremki klepie i wyzywam na forum w sojuszu co by się nikt nie...
  15. Sytuacja na świecie Cytera

ty tak serio mi coś wmawiasz, czy chciałeś tylko zaistnieć na tym forum