Najnowsze treści autorstwa Robson1989

1. Robson1989

Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

że wam się tak chce tutaj kłócić... przecież te forum odwiedza maksymalnie kilka procent wszystkich graczy, reszta ma na to totalnie wywalone, kto komu podłożył świniaka, kto z kim, przeciw komu... macie z tego satysfakcję, że próbujecie na siłę udowodnić drugiej stronie swoją rację...
  2. Robson1989

Mam nadzieję, że już coraz mniej takich graczy u was, a opór z waszej strony będzie coraz większy ;) nie ma się co żreć na forum, bawmy się w grze ;) powodzenia
  3. Robson1989

To może ja coś powiem nt. sytuacji na świecie z punktu widzenia gracza CTG Tak, mamy ogromną przewagę, zabieramy wrogom 99% miast, w których wbiliśmy bunty w celu przejęcia. Z perspektywy typowego offowca powiem wam, że jest aż za łatwo... dlaczego tak jest?? można by rzec krótko i szybko- bo...
  4. Robson1989

wszyscy kiedyś kończą z grepo, ale po latach wracają na stare śmieci mnie 3 lata nie było na grepo i coś mi odbiło :D
  5. Robson1989

dobra dobra, suprs wygrało- oczywiście w pełni zasłużenie, ale wieczorem jak looserpool też dostał baty, to mi się zrobiło jakoś fajniej ;)))))
  6. Robson1989

a kto wygra?
  7. Robson1989

oo ciekawe, ciekawe ;)
  8. Robson1989

za to Pan na pewno tylko aktywnych atakuje, a tych mniej aktywnych, a co dopiero nieaktywnych zostawia Pan w spokoju ;) szanuję za podejście, serio Ale i tak największe pokłony przed graczem "hizousta" który toczy walkę na śmierć i życie ze swoimi botami na m52, ten to dopiero ma zdrowie ;)
  9. Robson1989

no i mamy pierwszych kozaków z 4 miastem wybudowanym na "bezsurkowej" wyspie xDDDDD czego to się nie zrobi by zaistnieć na 5 minut w "topce" xDDDDDDD no chyba, że to jakiś nowy element taktyki...
  10. Robson1989

Dyskusja na temat nowego świata

no to kto się skusi na nowy świat?? ja na pewno wpadnę, nie wiem jeszcze z kim, nie wiem jeszcze po co, ale na pewno pogram ferdziu masz jakieś wieści? jakaś stara ekipa zimnoprysznicowa się szykuje?
  11. Robson1989

Dyskusja na temat nowego świata

bardzo ciekawe ustawienia, start z 3 miastami. szkoda tylko że morale aktywne zastanawia mnie ten czas kolonizacji, bo jest nowy podbój, ale czas kolonizacji 6h, czyli po wbiciu buntu 6h podburzania, a potem 6h buntu tak?? No i w sumie ten bonus nocny taki troche nie dla śpiochów hehe
  12. Robson1989

Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

haha kogo ja widzę! Ja jestem w ogóle nie zorientowany, bo dobre 3 lata miałem przerwę od grepolis Gracie gdzieś obecnie? czy tylko dla rozrywki wpadasz na forum
  13. Robson1989

Zawsze mnie to wkurzało w tej grze :D aczkolwiek nie mam z tym problemu Ja na poważne grałem tylko pod tym nickiem
  14. Robson1989

wbiłem na ten serwer i z top 100 to chyba nikogo nie znam :D ale widać światełko w tunelu, bo widziałem znajome "twarze" wśród handlarzy ;) Przydałby się jakiś serwer z nowym podbojem i minimum x3 prędkość, wtedy wbijam na pewno! Ależ to byłoby genialne, oldschoolowcy vs"nowe pokolenie" grepolis :D
  15. Robson1989

Elo, są tu jeszcze jacyś starzy wyjadacze?