Najnowsze treści autorstwa Robson1989

1. Robson1989

Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

no i mamy pierwszych kozaków z 4 miastem wybudowanym na "bezsurkowej" wyspie xDDDDD czego to się nie zrobi by zaistnieć na 5 minut w "topce" xDDDDDDD no chyba, że to jakiś nowy element taktyki...
  2. Robson1989

Dyskusja na temat nowego świata

no to kto się skusi na nowy świat?? ja na pewno wpadnę, nie wiem jeszcze z kim, nie wiem jeszcze po co, ale na pewno pogram ferdziu masz jakieś wieści? jakaś stara ekipa zimnoprysznicowa się szykuje?
  3. Robson1989

Dyskusja na temat nowego świata

bardzo ciekawe ustawienia, start z 3 miastami. szkoda tylko że morale aktywne zastanawia mnie ten czas kolonizacji, bo jest nowy podbój, ale czas kolonizacji 6h, czyli po wbiciu buntu 6h podburzania, a potem 6h buntu tak?? No i w sumie ten bonus nocny taki troche nie dla śpiochów hehe
  4. Robson1989

Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

haha kogo ja widzę! Ja jestem w ogóle nie zorientowany, bo dobre 3 lata miałem przerwę od grepolis Gracie gdzieś obecnie? czy tylko dla rozrywki wpadasz na forum
  5. Robson1989

Zawsze mnie to wkurzało w tej grze :D aczkolwiek nie mam z tym problemu Ja na poważne grałem tylko pod tym nickiem
  6. Robson1989

wbiłem na ten serwer i z top 100 to chyba nikogo nie znam :D ale widać światełko w tunelu, bo widziałem znajome "twarze" wśród handlarzy ;) Przydałby się jakiś serwer z nowym podbojem i minimum x3 prędkość, wtedy wbijam na pewno! Ależ to byłoby genialne, oldschoolowcy vs"nowe pokolenie" grepolis :D
  7. Robson1989

Elo, są tu jeszcze jacyś starzy wyjadacze?
  8. Robson1989

Sytuacja na świecie Mochlos

wszedłem dla złota, a tu psikus, świat umarł godzine po starcie
  9. Robson1989

Dyskusja na temat aktualizacji

i przy okazji zmajstrowali coś przy skryptach. działa mi tylko potusek, a dio i quack już nie
  10. Robson1989

Sytuacja na świecie Cytera

ta, przyjaciele od razu :)
  11. Robson1989

żaden powód zostawienia kumpli i przejścia do wroga nie jest wytłumaczeniem. Mnie wychowano by tak nie robić
  12. Robson1989

wcale nie twierdzę, że jest inaczej, ba, nawet chciałbym grać razem z większością z nich, ale przyszedłem tu i gram w smokach dla znajomości poznanych już pare lat temu i nawet przez myśl by mi nie przyszło, by przejść do wroga tylko dla tego, że nas zlali już w pierwszej akcji i określenie...
  13. Robson1989

dex ponoć inteligentny z Ciebie facet, więc dobrze wiesz kogo mam na myśli. Dlatego też zastanawiam się co ma na celu wyciągnięcie tych danych personalnych na forum publiczne, czyżbyś chciał ich upokorzyć imiennie? Nie trzeba, oni sami już dawno to zrobili podkulając ogon jak parę miasteczek im...
  14. Robson1989

"mierność nad miernościami" aka "top 1 we wszystkim" ciekawe gdzie się podzieją teraz te wszystkie podkulejogony jak nie idzie hehehhehehehe smuteczek
  15. Robson1989

a coś ty się tak tego manka uczepił, ewidentnie boli cię jego osoba, zapewne chciałbyś mieć takie grono adoratorów jak on, ale nigdy nie będzie ci to dane, bo raczej zdecydowana większość osób z którymi miałeś do czynienia zwyczajnie tobą gardzi, a jednak maniek potrafi sobie zjednać ludzi mimo...