Najnowsze treści autorstwa rogalinka

1. rogalinka

Sytuacja na świecie Cytera

Prawda zawsze leży gdzieś pośrodku. Kłamstwem to niestety są bliskie stosunki ZC z Bumami, o których my rzekomo wiedzieliśmy od samego początku. No i zapewne gdyby Haszek z Pandami dołączył do ZC to nic by się nie stało, broniliby go mieląc Smoki aż miło i pewnie prosząc nas dalej o defa ;)...
  2. rogalinka

Dyskusja na temat nowego świata

System podboju: nowy Prędkość: 2/2/3 Bonus: 23 - 6
  3. rogalinka

Dyskusja na temat nowego świata

System podboju: nowy Prędkość: 2/2/3 Bonus: 23 - 6
  4. rogalinka

Sojusz Psychiatryk Rekrutuje do Rady

Dzięki ;) Ja również pozdrawiam całą ekipę z ts'a :)
  5. rogalinka

Sojusz Psychiatryk Rekrutuje do Rady

A w tej "nowej" Radzie będzie chociaż jedna osoba, która stworzyła Psychiatryk na Baris?
  6. rogalinka

Sytuacja na świecie Baris

Jak wg Ciebie Psychiatryk zaczynał na m65 to znaczy, że Ty też mało wiesz o tym świecie ;)
  7. rogalinka

Gracz Roku 2016 - głosowanie

a) rogalinka b) jakow124
  8. rogalinka

Gracz Roku 2016 - głosowanie

a) rogalinka b) dominikb86
  9. rogalinka

Gracz Roku 2016 - typowanie

a) ayris. b) Thrasyllus c) Thrasyllus d) Gracz z wyjątkowo błyskotliwymi pomysłami i intuicją, konsekwentny w działaniu, potrafiący zmobilizować grupę osób do działania i oczywiście jest zawsze wtedy kiedy powinien być ;)
  10. rogalinka

Gracz Roku 2016 - typowanie

a) rogalinka b) dominikb86 c) dominikb86 d) Chciałam docenić jego żelazne nerwy i waleczność. W gorącym okresie istnienia SI to na niego zawsze można było liczyć.
  11. rogalinka

Top15

Odp: Re: Odp: Top15 Nie znam korespondencji osób pomiędzy, którymi padło owe stwierdzenie, ale mogę uwierzyć w to, że takie się pojawiło, ponieważ bardzo mi to pasuje do sytuacji o jakiej napisałam wcześniej - brak info o buncie = komentarz o apce A to, że jeszcze ktoś się dogadał i oddał...
  12. rogalinka

Top15

Odp: Re: Odp: Top15 Jeśli chodzi o zajefajność Semper Invictus to zbudowało go kilka osób i pracowało ciężko na jego sukces. Myślę, że czują jednak satysfakcję z tego co udało nam się osiągnąć wspólnie na tym świecie :) To, że zawsze znajdzie się ktoś komu nie podoba się atmosfera w sojuszu to...
  13. rogalinka

Sytuacja na świecie Farsala

Odp: Sytuacja na świecie Farsala Jeśli sam zainteresowany jest urażony, że w taki sposób przekręciłam nick to wystarczy, że tutaj publicznie się wypowie. Znając już jego zamiłowanie do wiadomości masowych wysyłanych do naszego sojuszu, zniżę się do jego poziomu -1 i równie chętnie wydukam do...
  14. rogalinka

Sytuacja na świecie Farsala

Odp: Sytuacja na świecie Farsala Zacznijmy od początku Czopuś - zapomniałeś już jak Twój sojusz TOP 1 na świecie atakował nasz hmm TOP 7-8? Wtedy Ci nie przeszkadzało bicie słabszych? Jak w Was uderzyliśmy pierwszy raz to do kogo później piszczałeś o def, żeby wioseczki Wam obstawił? Jak nie...
  15. rogalinka

Doborowy Strateg - głosowanie

Odp: Doborowy Strateg - głosowanie Haszeek