Najnowsze treści autorstwa rok82

1. rok82

Zmiana prędkości świata Olous

Szkoda Garu ze nie byleś chętny do zmiany ustawień na Lapitosie ;) Używaliśmy wtedy takich samych argumentów (oprócz pandemii) co Ty teraz - co się zmieniło ^^
  2. rok82

Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

ja od 3 lat robię:( nie wiem kto wejdzie ale ekipa Garu lubi takie wolne.
  3. rok82

to nie wchodzicie?
  4. rok82

zobaczymy jak Wam pójdzie na tym nowym z tymi ustawieniami :cool:
  5. rok82

Dyskusja na temat nowego świata

Black, wszystko się zgadza tylko problem był w tym ze Smerfy nas nie atakowały a my się przestaliśmy rozwijać dlatego została podjęta decyzja o rozbijaniu lecz nie my ja rozpoczęliśmy tak jak to napisałeś :) Co do przegranej, uważam ze przegraliśmy M45 i jak była możliwość przejmowania...
  6. rok82

Dyskusja na temat nowego świata

czy my graliśmy na tym samym serwerze? Jakbyś zapomniał - za nim zaczęliśmy złomowanie to oczyściliśmy m 44 z czerwieni wiec chyba pomyliłaś serwery ze to my zaczęliśmy złomowanie.
  7. rok82

Black, Dlaczego to my mamy się z tego tłumaczyć - zapytaj bezpośrednio Gwiazdy czy to jej oba konta były.
  8. rok82

kasztanowy przestan pisac glupoty o tych masowkach, nowiciuszach itd.. U nas kilkanascie nickow jest z ktorymi gram pierwszy raz i tez mam napisac ze jestesmy masowka? Na kazdym serwerze przegrana tlumaczysz masowka? Kwestia checi i organizacji gry. Wiadomo ze to pochlania mase czasu aby...
  9. rok82

Artur nic nikomu nie musimy udowadniac. Po statach do tej pory padlo 14 miast czerwonych. Gramy swoje dla zabawy i to powinno byc najwazniejsze a nie opinie innych. Zawsze znajdzie sie ktos komu nie pasuje to czy owo - zwykla ludzka zlosliwosc gdy zaczyna isc pod gorke.
  10. rok82

Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

W tym wpisie Wojtynol ujal wszystko dlaczego tak sie skonczylo. Kolorowanie wszystkich na zielono to byl pierwszy klucz. Drugi to olanie m 45 za pozno ogarnelismy Uszka i s-ke. Gratulacje dla Smerfow! PS. Olsen chcialem osobiscie Ci pogratulowac wygrania!
  11. rok82

Sytuacja na świecie Olint

Chwilę mnie nie było a tu takie dymy :d Odniosę się do zachowania trebora. Rzeczywiście słabe posunięcie, nie znam dokładnych przyczyn, lecz widać, że słabo trafił w rozbiórki. Jeśli gracz nie jest pewny to rozbiera się go silowo w czasie gdy jest najmniej aktywny i tylko wśród zaufanych graczy...
  12. rok82

To Nosbarg byl w lcn ? nie zauwazylem ;) Rowniez zycze Zdrowych i Spokojnych Swiat :)
  13. rok82

Adaś chodź bliżej bo póki co daleko ogniami :) kilku kompanów od ciebie się wychyliło i wczoraj pożegnali się z wioskami ;)
  14. rok82

Kolejny papierowy wojownik poza sojem :D
  15. rok82

Sytuacja na świecie Lapitos

A czy ja napisalem ze CSW sa zli? Bledem bylo pozwolenie im sie rozwinac. Jakby od poczatku byli cisnieci to Tuptusie byli by w lepszej sytuacji. Bardzo duzo rzeczy sie zeszlo na porazke i mam nadzieje ze kiedys dojdzie do rewanzu.