Najnowsze treści autorstwa Romos

1. Romos

[Filmy i Książki] Twój ulubiony serial

Odp: Twój ulubiony serial Ja lubię Przygody Merlina i Świat według Kiepskich
  2. Romos

Dziękuję bardzo za Pamięć Fablee

Dziękuję bardzo za Pamięć Fablee
  3. Romos

Dziękuję wam bardzo za Pamięć

Dziękuję wam bardzo za Pamięć
  4. Romos

Hera

Zajżyj tutaj. Podobny temat istnieje.
  5. Romos

Rozbudowa, wojsko [?]

O budynkach możesz poczytać tutaj. Tutaj masz poziomy budynków i punkty za rozbudowę na poszczególne poziomy. Łuczników zaczniesz budować po ich zbadaniu w akademii. Akademia jest ważna bo przez wykonywane w niej badania uzyskujesz dostęp do nowych jednostek i modernizacji.
  6. Romos

Kawalerzysta - Co i jak ? ; ))

Zależy przed czym chcesz się bronic, ja robię wszystkiego po trochu, ale myślę że tak to przecież główne jednostki ataku i obrony. końcowy sukces i tak zawsze zależy od liczebności wojsk :).
  7. Romos

Kawalerzysta - Co i jak ? ; ))

Z mojego doświadczenia do obrony najlepsi są szermierze, do ataku Kawalerzyści, Hoplici i Rydwany.
  8. Romos

budowa

Z tego co wiem coś takiego istnieje, jak najedziesz na daną budowle w senacie to pokazuje surowce potrzebne do budowy i czas do ukończenia budowy. Sprecyzuj zatem o co ci chodzi dokładnie i czego dotyczy pytanie z cytatu.
  9. Romos

Problem z BBCode

W profilu sojuszu działają wszystkie bb-code, sam sprawdzałem. Aby działał bb-code sojuszu należy wpisać go następująco: nazwa sojuszu- bez ukośnika w ostatnim nawiasie kwadratowym ([/ally]), żaden bb code nie zadziała poprawnie.
  10. Romos

Nowy świat

http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?t=2280&highlight=kiedy+nowy+%C5%9Bwiat Podobny temat istnieje. Zamykam.
  11. Romos

Badania

A jak brzmi pytanie?
  12. Romos

srebro

Wszelkie informacje na temat jaskini znajdziesz tu. Zamykam.
  13. Romos

Premium 2

Zgłoś problem do supportu, tam uzyskasz więcej informacji.
  14. Romos

Pokoj? Bzdura

Technicy pracują nad rozwiązaniem problemu. Problem został rozwiązany, pokój działa.
  15. Romos

zablokowna jest rejstracja

Nic nie da się zrobić, kolega musi się zarejestrować na tym samym świecie z którego otrzymał link rekrutacyjny. Jeśli serwer jest zamknięty dla nowych użytkowników gracz nie zarejestruje się, a co za tym idzie nie otrzymasz złota. Zamykam.