Najnowsze treści autorstwa Samiec Alfa.

1. Samiec Alfa.

Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

maks876 smial sie z Marty, że zrobila cofke 17 sec po a zobaczcie co ten leszcz robi. Jedyne co on potrafi to rzucić pełno czarów za łaski ze schowka i to jego jedyna obrona.
  2. Samiec Alfa.

Fobia też zrobiła akcję wspólnie z sojusznikami na 2 miasta Kroniki. Jedno bez muru w drugim mur wieża i bunkier. Oczywiście my w przeciwieństwie do Kroniki sobie poradziliśmy. Do jednego kolona słał Grenver a Fobia i Ośla i Futra na wyspie ataki i wsparcia. Do drugiego Fobia wstawiła kolona też...
  3. Samiec Alfa.

I znowu akcja Kroniki kolonem na to samo miasto. Tym razem chcieli mnie przechytrzyć śląc kolona nie na 22 jak ostatnio a na 21:30 pewnie myślac, ze moge wstawic przed bonus deff. Brawa moje małpki się trochę uczą on swojego pańcia. Akcja znowu krótka, że nie ma szans na pomoc ze strony...
  4. Samiec Alfa.

Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

sorry pomylilem temat juz przenosze:D
  5. Samiec Alfa.

Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

I znowu akcja Kroniki kolonem na to samo miasto. Tym razem chcieli mnie przechytrzyć śląc kolona nie na 22 jak ostatnio a na 21:30 pewnie myślac, ze moge wstawic przed bonus deff. Brawa moje małpki się trochę uczą on swojego pańcia. Akcja znowu krótka, że nie ma szans na pomoc ze strony...
  6. Samiec Alfa.

Może najpierw marsz do słownika dowiedzieć się co to honor a potem się osmieszac na FO? mylic honor ze strategia? Wiekszosc sojuszy czeka ze startem by nie byc w srodku tylko na czyis plecach wiec nie osmieszaj się bo tu tez wiekszosc sojuszy zaczekala aby nie wejsc pierwszego dnia. Czlowieku...
  7. Samiec Alfa.

Na kazdym swiecie jakim gralem zawsze byla taka zakala sojusz gdzie byly oszustwa i nieczyste zagrywki. Tak po prostu juz musi byc, ze na tak wiele sojuszu jakis musicos odwalac a zwlaszcza gdy nie moze nic zrobic w walce. Oszczep tu udaje takiego honorowego a w grze calkiem co innego robi...
  8. Samiec Alfa.

Wydaje mi się, że ten świat będzie schyłkiem Kroniki. Każdy topowy sojusz kiedyś upada i to chyba czas na Kronikę. Pewnie jakieś tam grono graczy będzie dalej razem grać ale to będzie koniec sojuszu złożonego z wielu różnych graczy z wielu innych dobrych sojuszy. Na słabszych światach gdzie...
  9. Samiec Alfa.

Kacper ale chyba oczywiste jest, ze jak zdecydowaliscie sie odbijac z bliska a zdecydowaliscie bo kolon na swiezo wbity i nie duzo deffa bez muru wiec latwo takie odbic to czemu on nie wyslal swoich mant mimo, ze byl najblizej? byla decyzja sle mityki kto chce? tak to u was dziala? odbijanie dla...
  10. Samiec Alfa.

No nie bylo jak piszesz. Kolon byl swiezy i prawie od razu odbijany. Na styk wchodzily wsparcia i rozbijaly je mityki. W pewnym momęcie zostalko deffa na strzala okolo 2k bez murku i te manty by to zbily. Byly tez najblizej i mogl je szybko wyslac. Wyzej masz raport jak widac, ze prawie caly...
  11. Samiec Alfa.

Nie było katapult. Chcieli muru bym miał ciężej z cofką offa bo mam w tym mieście off.
  12. Samiec Alfa.

Taka ciekawostka, że dziś dosłownie z 20 min obok kronika odbijała mitykami swoje miasto okupowane bez muru przez Oślą Łączkę i bym moment gdzie zostało zaledwie około 2k deffa i było na styk. Gdyby te mantykory zostały wysłane do odbijania a miał je to by uratowali swoje miasto. Ale już nie...
  13. Samiec Alfa.

Nie uwierzycie co się stało. Kronikarze zdjęli pampersy i zrobili na mnie akcję kolonem. Gratuluję odwagi i zapraszam częściej. Podziękowanie dla Kacperka, który świetnie dograł ognie sekunde przed kolona Podziekowania dla Ikaaxo za dogranie offa sekunde przed kolona Podziekowania dla Księcia...
  14. Samiec Alfa.

Przykladowo Fobia od poczatku swiata stracila lacznie 5 miast. Kronika w 2 dni tyle straci lub wiecej miast bo nie o wszystkim moge wiedziec.
  15. Samiec Alfa.

Ty nie grasz w Kronice nie xd? jakbys gral wiedzialbys jaki maja sajgon od wczoraj;p dzis traca 3 miasta z tego co widze obecnie ale nie wszystko chyba widzialem. VVV 1 i Osly 2. Nie wiem jak Futra