Najnowsze treści autorstwa *SauronX*

1. *SauronX*

Sytuacja na świecie Helorus

Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: ahhh, czekałem aż odezwiecie się, na dodatek pisze to ten co złoci... Chłopie nie wykazujesz się niczym po za tym, że wiesz jak wykorzystać złoto... Więc się trochę przymknij. Na dodatek napisałem, że mogłoby...
  2. *SauronX*

Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Gdyby nie to, że teraz złoto gra główną role w Grepo a nie umiejętności to mogłoby być zupełnie inaczej...
  3. *SauronX*

Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Przeciwnicy są tylko nie na tym samym poziomie co Kronika
  4. *SauronX*

Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Fakt mógł nie wiedzieć, i w sumie się nie dowie Miałem taki Kaprys to rozwiązałem.
  5. *SauronX*

Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Chyba nie muszę mu się zwierzać dlaczego rozwiązałem sojusz A po za tym jeżeli się ode mnie nie dowie to od nikogo innego bo chyba tylko ja znam powód dlaczego został on rozwiązany. Nieprawdaż?
  6. *SauronX*

Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Nie interesuj się
  7. *SauronX*

Sytuacja na świecie Idalium

Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium Już jakieś ciekawe wojny się zaczęły?
  8. *SauronX*

Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium Oszukują was :D to ja mam najlepszą ofertę :D nikt takiej nie jest w stanie zaoferować :D
  9. *SauronX*

Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium Na środku jest najwięcej zabawy :) a ty aslan widać, że nie nadajesz się do tej gry jeżeli uciekasz przed silnymi sojami i szukasz gry gdzieś na odludziu to chyba ciekawą grą tego nazwać nie można :P
  10. *SauronX*

Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium a co jesteś zainteresowany grać w Kronice? Z resztą tak już im głęboko wszedłeś, że żal cie nie przyjąć
  11. *SauronX*

Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Nie porównuj nas do was :D
  12. *SauronX*

Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re:
  13. *SauronX*

Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: moglibyśmy i 25k wstawić :D tak sądzę, że tyle by się znalazło w sojuszu :D to i tak nic przy was, do jednej z naszej wiochy wstawiliście 35k to nie było szansy rozbić :(
  14. *SauronX*

Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Miło byłoby widzieć jak Kronika w bonie rozbija 15k deff :) :) :) nie wątpię, że byście nie rozbili ale czy mielibyście taki zamiar? Smoczy tak cwaniaczyłeś, że nie straciliście to teraz straciliście! tyle...