Najnowsze treści autorstwa Saymos

1. Sytuacja na świecie Beta

myślisz, że po tej rocznej imprezie w GP jeszcze bez dłuższego urlopu ktoś chciałby działać? :) ale.... dziś ktoś wrzucił ankietę u nas - i też ktoś odpowiedział i dopisał... "A ja uwielbiam tą grę. Po prostu. NAPRAWDĘ!" Coś we mnie drgnęło:) coś tu smakuje ponadczasowo - atak -...
  2. Bitwy Chwały

stare dobre dzieje... wklejamy jak to obecnie wygląda... w tysiącach:)))
  3. No i co ludziki poczniemy z tą Betą?

no i się rozkręciła - mamy po tysiąc wiosek każdy z soji :) to kto się dłubie obecnie? może jakieś przedsięwzięcie? :)
  4. Sytuacja na świecie Beta

obecnie chyba szacunek należy się całej gromadce top 100 a nawet więcej - jak nie za dokonania wojskowe jakie utkwiły w pamięci to za całokształt... Jedynie w ogame był większy reżim - fleet save'y trzeba było ogarniać każdego dnia pamiętając co i o której leci - dobrze ułożyć synchro...
  5. Sytuacja na świecie Beta

odcinam się od tej rozmowy...
  6. Sytuacja na świecie Beta

strasznie jałowa się ta rozmowa robi... dudzio-rozluźnij się... i nie szyj w stronę Gniewu-niewiele wiesz-wiele natomiast piszesz - nie zamierzam pisać o necro i innych- także wara...! voltan-ludziki,ludzie, gracze czy cokolwiek - Ty się nie spinaj jak to było w neonówce :))) A tak...
  7. Sytuacja na świecie Beta

Voltan - tam nie warcz... ani lęku nie budzisz - a odszczekiwać na forach się nie lubię - także nie prowokuj - masz ochotę - tańcz...
  8. Sytuacja na świecie Beta

czasem brakuje czasu by coś dobrze poukładać w szturmie - także i lapsy się zdarzają:) w historii wpadek chyba już miałem w swoich RW ciekawsze wtopy i to lepszych graczy:) ktoś z Was np ustrzelił kiedyś dwie wioski ogników za jednym nieplanowanym fake'em? A mnie się udało:)) Poza...
  9. No i co ludziki poczniemy z tą Betą?

Jakoś się dziwnie robi - słyszę, że część dobrych graczy zaczyna myśleć o końcu - gra z rozrywki przeinacza się typowe żniwa - kilka godzin dziennie by wydać surkę przechodząc przez dziesiątki wiosek i hurtowo wysłać wg schematu stertę ataków. Na dworze na szczęście dziś chłodniej /dla...
  10. Sojusze

Banik Widzę, że nie wszystko można powiedzieć:))) Wakacje to zmora takich gier - a i ogólnie sposób na nadszarpnięcie własnego życia prywatnego - bo człekowi szkoda - i gra kosztem słońca, lata i zabawy... brak zastępstwa w tej grze to porażka - naprawdę sporo tracimy... //ten banik nie ma...