Najnowsze treści autorstwa serdel75

1. Sytuacja na świecie Teby

Dziękuję wszystkim za zabawę na tym świecie Szczególne pozdrowienia dla adampolska który latał latał i się dodawał
  2. Puszka Pandory

5-7-12-19-26-31-34
  3. Sytuacja na świecie Helorus

no to zamykam ;) dzięki wzzyskim za zabawe ostatni gasi swiatlo
  4. Gracz Roku 2016 - typowanie

mam Twoje wiadomosci na priwie z heloriusa gdzie piszesz o tym że na akcjum oddałes konto ja nie zaczepiam opieram sie tylko na wiadomościach od Ciebie bądź takich które osobiscie widziałem co do tego czy cos złego jest w strzeleniu szaraków to absolutnie nie każdemu może sie znudzic może sie...
  5. Gracz Roku 2016 - typowanie

takie mam pytanie do Came Ame ponieważ taka kandydatura padła ile swiat ów dograłeś bez szaraków bądż oddania konta ?
  6. Sytuacja na świecie Lindos

tak się dzieje jak gre wojenna zamienia się w gre handlową i wszystko można kupić za złoto :) krowe dojną wydoili do zera to i nudą wieje :)
  7. Sytuacja na świecie Lindos

who is it ta Bogusia ?
  8. Sytuacja na świecie Lindos

słabe to jest to że żadnych zniczy na grepo nie odpalili a tylu wojaków w evencie poległo
  9. Sytuacja na świecie Akcjum

a co tu się dzieje wogóle ? kto został krulem szarakufffffffff ? jakąś masówke od proroka byście wkleili dla rozlużnienia :)
  10. Sytuacja na świecie Lindos

coś się chyba trzeba będzie ruszyc bo już nawet na heloriusie mi jakies placki murki z 0 na 0 zbijają :)
  11. Sytuacja na świecie Lindos

Ogłaszam wszem wobec, że czasownik wskazujący czynność robienia zakupów w bezokoliczniku to KUPOWAĆ. Nie mam najmniejszego pojęcia dlaczego ludzie wciąż mówią kupywać. Zatem ja kupowałam (a nie kupywałam), ja kupowałem (nie kupywałem).
  12. Sytuacja na świecie Helorus

kurcze ciężko sie jakoś dogadać jak ja o nudzie na serwie to Ty o nudzie na forum jak ja chce poopowiadać ciekawostki z heloriusa które mnie mocno rozbawiły a przez pare osób zostały mocno propagowane :) to Ty wracasz do sytuacji na serwie weż i sie doprecyzuj o czym gadamy i czy wogóle :)
  13. Sytuacja na świecie Helorus

no to może poopowiadajmy ciekawe historie z heloriusa :) np. wiesz czemu kronika wygrała z nibylandią ?
  14. Sytuacja na świecie Helorus

nuda i brak motywacji
  15. Sytuacja na świecie Helorus

pogadamy za jakiś czas bo to o czym piszesz to dla normalnych graczy własnie jest męczące zwłaszcza gdy zaczna grac na innych światach