Najnowsze treści autorstwa sestero

1. sestero

[Wyjaśnione] talos

podobno jest bardziej wkurzający niż sestero :eek:
  2. sestero

Sytuacja na świecie Apollonia

a by czlowiek sie zalogowal i pogral, ale jak narazie to nikogo do afer nie widzę :)
  3. sestero

Sytuacja na świecie Nikaia

z perspektywy obserwatora widzę wielki ból czterech liter... znowu ktoś został zrobiony przez Mańka i resztę w bambuko. Który to już raz? z nemezis-kostucha na ypsilonie, potem retimno i zawsze ktoś płacze, że był lepszy, ale coś tam... nie buduja zle, buduja zle, dogaduja sie zle, walcza sami...
  4. sestero

Sytuacja na świecie Nikaia

5. sestero

Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum w takim razie gratulacje dla Turka, taka tuza powinna mieć koronkę, a co na jesień dla Nas planuje innogames? bo część osób planuje wrócić na rok zabawy...
  6. sestero

Sytuacja na świecie Retimno

Odp: Sytuacja na świecie Retimno co tu za miłość się odbywa hmm... gdzie wszyscy z Retimno poszli? jest jakiś ciekawy świat teraz? nie pytam o Glorusia :)
  7. sestero

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum co ja widzę, co ja widzę, wchodzę na świat popatrzeć jak tam idzie ludkom w grepo i nie ma Glorusia? nie wrócę już nigdy, bez niego to nie to samo :) pozdrowienia wszystkim znajomym nickom. trwa już EC? stresci ktoś sytuację?
  8. sestero

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum Krulu zloty. Glorusiu najdroższy wchodzę popatrzeć co się dzieje i widzę swój nick. Ja tu nie gram. Grałem na retimno, tam chciałeś kupować cudaki :) Fajnie, ze Adaś pouczy Cię troche gry, może tutaj nie oglosisz wygranej wulkanu vel furia :) Buziaczki dla...
  9. sestero

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum Witam wszystkich :) widzę, że na forum się nic nie zmienia :) przeleciałem 25 stron forum i nie wiem nic :) opisze ktoś sytuację na świecie? jakieś koalicje, najlepsze wojny, za ile cudaki, kto bedzie budował? tylko rzetelnie bym poprosił, a nie po glorianowemu :)
  10. sestero

Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum a może nikt miast nie chce oddać za złoto z targu? w myśl słynnej zasady: "a teraz ja Tobie na grze napiszę, że to nielegalne i się nie zgadzam". Ktoś walczy z Chimerą? Jak się oni prezentują? Sprawdzam czy się jeszcze chłopakom chce :)
  11. sestero

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum hahaha czemu mnie to nie dziwi?
  12. sestero

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum Jest początek świata-macie jeszcze szanse "rozebrać" Sisi, więc nie rozumiem czy Wam lżej jak Jej pociśniecie, ale skoro nick znasz to wbij w jej okolice, a nie płaczesz jak *Glorian*, że któryś tam świat MDG jest daleko od niego.
  13. sestero

Sytuacja na świecie Retimno

Odp: Sytuacja na świecie Retimno 1211 fiu fiu tylu graczy jeszcze jest na retimno. co za emocje :) Bobry będą budować cuda teraz?
  14. sestero

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum czytam i czytam i czytam i czytam i za głowę się łapię, może ktoś mi tu wytłumaczy-jak to się stało, że **Glorian* znowu trafił tak daleko od MDG, że nie dojdzie do nich do końca świata-da ktoś mapkę? chcę to zobaczyć :)
  15. sestero

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum otóż mylisz się, że czegokolwiek Tobie drogi Glorianie zazdroszczę :) wpadam tutaj poczytać i pokibicować swoim znajomym, ale za każdym razem, gdy tylko zobaczę Twój wpis, będę go odpowiednio komentował, bo właśnie takie zachowanie zniszczyło tę grę do tego...