Najnowsze treści autorstwa siemson

1. siemson

[Legalny] GRCRTools

Dodam, że problem występuje tylko, gdy forum ma bardzo dużo zakładek i GRC stara się je ustawić w dwóch rzędach i coś tam się psuje.
  2. siemson

Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Dobrze, że uciekłem z tego morza.
  3. siemson

Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

Starają się walczyć o zwycięstwo, w przeciwieństwie do ekip, które pomagają Dziurom i tym samym pozbawiają się szans na mieczyki. Podobno to Lenin wymyślił to pojęcie, które nie będę tu przytaczał :p
  4. siemson

[Legalny] GRCRTools

Od kilku dni szwankuje mi forum sojuszu. Przed wejściem na nie, muszę wyłączać GRC. Przeglądarka chrome
  5. siemson

Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

tak, a o co chodzi?
  6. siemson

Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

Dzień dobry. Jestem nowy na świecie i nie nadążam za akcją. Cóż to za przetasowania w czołówce? :oops:
  7. siemson

Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Niech to się już skończy. Ten świat to pomyłka, no chyba że chodzi o grę.
  8. siemson

Ciekawe, ile złota poleciało wczoraj, by udowodnić, że nr 1 jest numerem 1.
  9. siemson

cisza przed burzą :D
  10. siemson

A tą łopatką był młody Albert Einstein. :oops:
  11. siemson

28, w tym 13 miast na skałce, których nie broniliśmy, bo myśleliśmy, że po co Wam skałki w dominacji. Ale to pewnie inne względy wzięły górę ;) Ale no nie była to obrona, którą można by się chwalić...
  12. siemson

A takie pytanie Sisi: bo pamiętam, że pytałaś niedawno o nękanie graczy błyskami - jak postrzegasz nową taktykę Śpiochów? Czy ... fejkami całego sojuszu 24h na dobę ma jakiś rys nękania, czy to po prostu kolejna sportowa postawa Śpiochów, którzy wyznaczają nowe standardy walki? :D
  13. siemson

to ja już wolę kłótnie :rolleyes: :oops:
  14. siemson

[Wyjaśnione] czas pokoju

Zamiast kombinować nie wiadomo po co, powinno się po prostu zezwolić graczom na odpalenie "bezpłatnego" urlopu (nie liczonego do dostępnych dni urlopowych) na czas świąt, z 24 godzinnym okresem przedurlopowym, gdy nie mogą atakować.
  15. siemson

[Wyjaśnione] czas pokoju

Do góry