Najnowsze treści autorstwa siemson

  1. siemson

    Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Fajnie, że tak mocny świat się trafił. Na początku serwera aż mi w głowie pociemniało od tylu znanych nicków. No ale niektóre znane nicki skończyły urlopami, szkoda. Przelazłem teraz chyba 3 światy pod rząd na żywca i jestem trochę zmęczony, ale z tych 3 wydaje mi się, że rada naszego soja była...
  2. siemson

    [Zakończony] Gracz roku 2023 - Głosowanie i Wynik

    a) siemson b) himera
  3. siemson

    Gracz roku 2022

    Pan hochol to gracz kompletny, nie ma słabych stron. Poznałem go jako offowca, który podpalał całą (czerwoną) wyspę o 3 rano, poznałem go jako deffowca, który nagle nie wiadomo skąd ma kilka tysięcy deffa, poznałem go wreszcie jako lidera, który opanował lekki kryzys na Teosie i doprowadził nas...
  4. siemson

    Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Przepraszam, że odgrzewam, ale rzadko tu zaglądam. Powiem coś niepopularnego. Najwięcej emocji miałem, gdy grałem w słabszych sojach. Byliśmy skazani na pożarcie, ale się zajadle broniliśmy i to był największy fun, gdy jednak coś się udawało dzięki ogromnemu wysiłkowi. Na Pegazie przeciwko...
  5. siemson

    [Ulepszenie] Wzmocnienie Dedala i Eurybia'i

    Ogniami trzeba atakować z jednego miasta, biremkami można bronić ze wszystkich miast: trzeba mieć miasta ogniowe, by atakować ogniami, nie trzeba mieć typowego miasta biremowego, by nimi się skutecznie bronić. Jak dla mnie dedal =/= arystoteles. Ale przychylam się do lekkiej korekty Eurybii...
  6. siemson

    Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Dzięki wszystkim za wspólną grę :)
  7. siemson

    [Legalny] GRCRTools

    no niezły kawał nam wycięli, hehe, na dwie przeglądarki musiałem grać :)
  8. siemson

    [Legalny] GRCRTools

    wydaje mi się, że nie trzeba, bo już w chromie działa, zaraz po tym, jak usunęli ten żart primaaprilisowy
  9. siemson

    [Legalny] GRCRTools

    na chromie podobny problem, na firefoksie z Potuskiem wszystko działa (ale wolałbym grać na chrome...)
  10. siemson

    [To nie błąd] Bła Mapy

    Na chrome problemem jest chyba Potusek, na Firefox grepo działa normalnie nawet z Potuskiem...
  11. siemson

    Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ale dzisiaj błyskało niebo
  12. siemson

    Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Na pegazie przenosiliśmy kilkunastu graczy po kilka miast - na morze na antypodach, takie rzeczy nie są problemem, pod warunkiem, że gracz ma świadomość, że istnieje coś takiego, jak strategia i się z nią zgadza :)
  13. siemson

    Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Fajnie, że Dziury dołączyły, to będzie ciekawa gierka :)
  14. siemson

    Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

    A tego nie wiem do końca. Natomiast łaziłem po serwerach i w końcu to złoto gdzieś trzeba będzie wydać, niestety w biedrze nie chcą tego wymienić na harnasie, chociaż dawałem całkiem niezły kurs! :confused: Edit: miałem nadzieję, że Bartos jednak uruchomi projekt, by zrobić polskie dream team i...
  15. siemson

    Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nie starczyło nawet na pierwszą wypłatę.. A harnaś w biedrze już 3,5 zł :oops:
Do góry