Najnowsze treści autorstwa SirCichyBob

1. SirCichyBob

[Nowość] Czary- codziennie odznaczenie

Taki challenge polegający na rzucaniu negatywnych zaklęć źle się odbije na rozgrywce, będzie więcej patologii błyskającej na prawo i lewo:)
  2. SirCichyBob

[Nowość] Czary- codziennie odznaczenie

Strzał w kolano dla gry, także na nie:)
  3. SirCichyBob

[Nowość] Punkty kultury za łaski

Oczywiście że na nie, gra i tak zrobiła się już zbyt prosta:)
  4. SirCichyBob

Dyskusja na temat Pucharu Grecji.

mówię o bonusach społecznościowych z poprzedniego eventu:) 18 dni do końca to nie tak mało:)
  5. SirCichyBob

Dyskusja na temat Pucharu Grecji.

Nie ma co gadać, nawet bonusy z poprzedniego eventu się nie skończyły a już jest nowy, co kiedyś było nie do pomyślenia:)
  6. SirCichyBob

[Naprawiony] Planer ataków nie działa

Jak w temacie. Przypomnę że jest to opcja premium za którą się płaci i w interesie firmy powinna być zrobiona jak najszybciej a czas jej nie dyspozycji w jakimś sposób zwrócony graczom korzystającym z tej funkcji. Ciekawi mnie jeszcze czemu na rożnych światach został on w innym stopniu...
  7. SirCichyBob

[Wyjaśnione] Coraz gorsza jakość gry

Czy serwery są specjalnie obciążane by gracze szybciej kończyli grę? Im dłużej się gra tym gorsza jakość gry o ile jest to zrozumiałe na początkach gdzie jest dużo graczy i coraz więcej miast, o tyle w późniejszej fazie gry, ilość graczy maleje a miast raczej za dużo nie przybywa bo są podbijane...
  8. SirCichyBob

Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Tak w końcu wiadomości że wszystkie nam zabierzecie nic nie znaczyły:D Grunt to porównywać wszystko do sojuszu którego nie ma i z którym w najgorętszym okresie gry miało się głównie pakt :D
  9. SirCichyBob

Z tym sypaniem surki to słaby przykład bo tak jest w każdym sojuszu :D
  10. SirCichyBob

Teraz oczywiście poysypią się wiadomości z bólem tyłka że "w końcu 7 cudów nic nie znaczy", "ze jesteśmy w komnacie a Wy nie", "że w sumie to nam w ogóle nie zależało", "że wszyscy byliśmy tam statystami i zabraliście nieaktywnemu", mozna by wymieniać i wymieniać, a wszyscy wiemy jak jest na...
  11. SirCichyBob

Jest już gdzieś opisane to zakończenie żeby poczytać?:)
  12. SirCichyBob

Nie wiem jak Wy ale przeczytałem ciekawe ogłoszenie (nowego/starego) paragrafu z regulaminu dotyczącego wykorzystywaniu błędów w grze. Muszę wszystkich zmartwić na Messynie że prawdopodobnie 95% graczy go wykorzystywało, wykorzystuje lub wykorzysta nawet nieświadomie, ze względu na to że...
  13. SirCichyBob

[Zakończony] Statki

B2-E3-C4-H8-E7-J2-G10-B9-D6-A5
  14. SirCichyBob

[To nie błąd] Błędy w kosztach rozbudowy budynków

Wow grepo po tylu latach ciągle czegoś mnie uczy, nie wiedziałem że pół mieszkańca istnieje w tej grze :D easter egg:D
  15. SirCichyBob

Dyskusja na temat nowego świata

Wg mnie dobrze zrobili, nie będę się zastanawiał czy ciągnąc grę na kolejnych światach:D Znów uda się odzwyczaić od grepo:D