Najnowsze treści autorstwa Sisi

1. Sisi

Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Fajny świat, dużo się dzieje, ale też niedługo będzie wegetacyjny, bo dużo ludzi wybiera się na nowy świat. Manfredzie odczytaj wiadomość :)
  2. Sisi

Sytuacja na świecie Olint

Małe sprostowanie - oprócz blachy obrońcy dnia, to w sumie tyle punktów zarobiłam... Nie wiem jakim sposóbem mnie wybraliście do tego zaszczytu i dziwi mnie to strasznie, ale myślę, że nie zawiodłam oczekiwań wielu ludzi :)
  3. Sisi

Ja nie narzekam, nie wiem, czy to już koniec liczenia, ale na ten moment wygląda to tak:
  4. Sisi

Małe rzeczy Cię satysfakcjonują. Ja na razie zarobiłam 950 tyś na zmysłach, a jeszcze wszystkiego nie doliczyli. I nie wiem, czy jestem zadowolona...
  5. Sisi

Chyba Ci się sojusze popierdzieliły! Ja na Itace nie grałam od początku. Napisał do mnie Kitsune (zresztą to mój nauczyciel z alfy), że grają i mają doła totalnego. Przyjęli jakąś babkę, zaufali jej, dali lidera, a ta pinda była szpiegiem czerwonych i po jakimś czasie skasowała im całe forum i...
  6. Sisi

To nie był dobry przykład, wiesz? Ludzie się mieszają, sojusze nazwy zmieniają. Mam teraz powiedzieć, ej ale tu są ludzie z sojuszu, który podłożył świnię innemu sojuszowi - wyrzućcie ich? Ja tu gościem jestem, bo na świat przyszłam pohandlować z jedną osobą tylko, ale jakoś tak zostałam nieco...
  7. Sisi

Ja pamiętam, że jak grałam z guzikiem i i była taka propozycja od gracza z przeciwnego sojuszu to guzik pisał do szefostwa drugiego sojuszu i im to przekazywał. Nie korzystaliśmy z takich szmacianych miast. Świata wtedy nie wygraliśmy, ale przynajmniej nikt nie czuł się świnią :)
  8. Sisi

Vesna, ale tak po ludzku przyznaj - takie coś jest świństwem i zawsze będzie. Jesteśmy ludźmi, nie gramy o złoto, a po prostu chcemy się dobrze pobawić. Takie chamskie zagrania tę zabawę psują i tyle. Są ludzie, którzy takie coś robią i są ludzie, którzy z takiego czegoś korzystają. Ich...
  9. Sisi

Ulalala - nick już skreślony. Ciekawe, czy zdawał sobie sprawę, że nie zagra z nim już nikt. Grał w Śpiochach z nami i był na liście na jesienny świat. Był...
  10. Sisi

Jaki śpiący świat... Jeszcze takiego nie widziałam :)
  11. Sisi

Sytuacja na świecie Lapitos

No to fakt, gra będzie nudna. Dlatego ja jestem za opcją wejścia za tymi wszystkimi, co się poddają na tym serwerze na nowe światy i walczyć z nimi dla zabawy. Tak dla zabawy, bo jeśli ten świat ma trwać rok czy więcej, to tu połowa graczy skończy grę. Zostaną najwytrwalsi i będą budować domki...
  12. Sisi

Wy mi powiedzcie, które sojusze tu grają, a które handlują, bo się pogubiłam :D
  13. Sisi

[Wyjaśnione] Punkty łaski

Łask przenosić pomiędzy swoimi miastami się nie da.
  14. Sisi

Tuptusie? CK? A jakie sojusze planują wejść? Ktoś się pochwali swoim sojuszem? :)
  15. Sisi

Brakowało tego :) Kto wbił, jakie ciekawe sojusze?