Najnowsze treści autorstwa Sisi

1. Sisi

Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Często sojusz dopasowuje się do gry przeciwnika, myśmy też nie zabłyśli. Ja ich pamiętam z wielu światów i widziałam na wielu jak trzepali inne sojusze na maksa, więc takie zdanie mam o nich. O Śpiochach nie wypada mi pisać, że są najlepsi, bo jestem Śpiochem całym serduchem :) Fakt pokonaliśmy...
  2. Sisi

No nie wszystkiego - na czerwono był najważniejszy przeciwnik i jego sojusznicy. Więc nie przesadzaj. Wiedzieliśmy, że jesteśmy słabsi militarnie od nich i zdecydowanie mniej zorganizowani, więc każda utrata miasta nie była ujmą, a przekładana była na paliki w centrum, tylko w centrum. To też...
  3. Sisi

Dziękuję wszystkim za wspólną grę i powodzenia na innych światach życzę :)
  4. Sisi

Kontrowersyjnie, ale proszę o zmianę zasad i bany

Oj yavus, Twoja awersja do mnie Cię zaślepia. Ponad 60% głosów jest w tej propozycji za - zerknij na wyniki ankiety.
  5. Sisi

Znowu atak na mnie, a nie na propozycję? Po co to tu? I znów słowa przeciwko słowom. Przegraliśmy to potwierdzam. Czy się ktoś rozbijał - nie pamiętam. Całkiem możliwe - nie odpowiadam za graczy. Zresztą takich widywałam w niejednym sojuszu - w swoich też i zawsze to krytykowałam. I mogło to...
  6. Sisi

Hm... nie przedstawiasz naszego planu. Był nieco inny, Rozbijanie nastąpiło przy końcówce i byliście w tym lepsi. A my od początku świata przygotowywaliśmy się do Dominacji, co chyba widać na mapce. Punkty zdobyte za Wasze ataki, przeznaczaliśmy nie na podbijanie Was, a na stawianie palików -...
  7. Sisi

2,5 dnia zostało do końca świata i wejście w czas pokoju. Czy dobrze rozegraliśmy świat? Myślę, że dobrze, ale może CTG nas jeszcze czymś zaskoczy? Czuwamy, pilnujemy i robimy to co trzeba, tak jak od początku świata. Wielu się to nie podobało i odeszli, inaczej planowali wygrać świat. Ale...
  8. Sisi

W mojej odpowiedzi nawiązywałam do tego punktu, a nie do "wygraliśmy", ale spoko. W tym temacie nie chodzi o to co kiedy i jak, chodzi o to, żeby było sprawiedliwie dla wszystkich. Dziś wieczorem tak się zastanawiałam, dlaczego tak boli niektórych ludzi banowanie za masowe (specjalnie...
  9. Sisi

Black Fish Po pierwsze nie na Lapitosie wygrał sojuszu Nie zaśniesz jeśli dobrze pamiętam do którego doszliście przed Dominacją. Po drugie - ja grałam troszkę na początku Ramnusa, broniąc innych, bo takie było zamierzenie mojego wejścia na świat. Gdy osiągnęliście przewagę, logowałam się...
  10. Sisi

To wiem, ale też dostaje się je za urodziny - co 1,3,5,7 lat zdaje się i wtedy sporo ich wchodzi. Ja już nie mam co liczyć, bo za stare konto mam :) O kupowaniu ich w pakietach za złotówki to już nie wspomnę... Ale mi głównie chodzi o wprowadzenie zakazu złomowania na masową skalę.
  11. Sisi

Alfuś, ale to są jednostkowe przypadki, no nie wpadajmy w histerię, że tak będzie każdy robić. A zmiana regulaminu spowoduje, że przestanie rozbijanie być nagminne.
  12. Sisi

Nie zgodzę się z Tobą. Sytuacja 1 Support może tu jednoznacznie określić. Przecież rozbijając wysyła się deffa, a atakując kogoś tylko offa. Różnicę widać jak na dłoni. Ale jak już mówisz, o tym to sobie tak pomyślałam, żeby ban był z opóźnieniem dawany - ostrzeżenie i np. karencja, że do...
  13. Sisi

No nie bardzo. Grepo to gra strategiczna jakby nie patrzeć i czasami zmienia się sojuszników i podpisuje pakty w przeciwnikami.
  14. Sisi

Do obejścia. Dwa zaprzyjaźnione sojusze zaznaczają się na czerwono i tak sobie punkty nabijają. Nie ma złotego środka - tylko zmiana regulaminu może pomóc.
  15. Sisi

Alpha masz tu mapkę zrobioną przez RabbiTekk1337: Tak, tak - zdecydowanie system wybiera wyspy losowo (a nie środek świata) i zdecydowanie ilość smerfnych miast w tym obszarze, to tylko szczęście Smerfów i zero strategii przez cały serwer.