Najnowsze treści autorstwa sladox

  1. Świat z przyjacielem

    I kto w tych sojuszach miałby lidera, kto miałby podejmowac decyzje, rządzic, w jaki sposób? Średnio mi sie widzi siedzenie obok nietykalnego kreta.
  2. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Jak ktoś gra na zająca musi wiedziec ze jak juz jego strategie/taktyki i umiejętnosci nie dają rady to wtedy zaczynają fejkować i iść w zaparte ze to inni zaczęli. Osobiscie gram tu dla zabawy a nie o złote majtki, więc jak tylko uznam ze juz tu nie ma zabawy to poznacie wszyscy moc koloni...
  3. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    nic nikomu nie musze udowadniac bo z kazdym sie w jakis sposób dogadujemy ,mamisz swoich ludzi kłamstwami a to oni dostają najwiecej po pupie. Ja mam wywalone bo jak rano stwierdze ze mi sie nie chce isc na 5h do pracy to nie idę, Podobnie jak reszta z nas. Za to ty wprowadzasz swoich ludzi w...
  4. Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Kolejny bajkopisarz sie znalazł. Kolejny świat robisz to samo i ludziom ze swojego soja kazesz robić za niewolników, zeby wasza topka grała se w spokoju. Wysłałiscie jakiegos słupa do nas z murami i stałkami i on juz od miesiąca fejkuje po nocach. Miarka sie przebrała. Ze wszystkimi można sie...
  5. Gracz Roku 2021 - Głosowanie

    a) sladox b) Byblos
  6. Vari Kruger

    "Za czasów jak Naleśnik żył dużo Sladoxów padło(Oczywiście ja ich zabijałem nie on). Został ostatni legendarny Sladox którego zabić może jedynie człowiek czystej duszy. " Kłamiesz , nie mogłeś zabić żadnego skoro najsłabszy z nas dalej zyje sobie na Pegasie. Odszukaj go i dokończ dzieła.
  7. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    A ciebie odsylam do definicji samca alfa. Samcem alfa nie jest sie dlatego że mamusia czy ciocia ci tak powiedziała.Domyslam sie ze akta z tej akcji zgineły w twojej kartotece. A było to tak, CAŁE mdg robiło akcje na mnie samotnego w ich centrum.Najlepiej wypadł Vari który kolona na ognie...
  8. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Co Ty wiesz o honorze, nawet Twoi koalicjanci się z Ciebie nabijają. Najwięcej o honorze ma do powiedzenia gość co kalkulował gdzie wejść na świat, żeby bić kogoś po plecach.Myslałeś że jak zawsze będziemy bić się z Kroniką a Ty będziesz sobie zasługi dopisywał do tego.Twoi koalicjanci mają...
  9. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Co masz na mysli pisząc równy z równym? Zmawiać świat przeciwko jednemu sojuszowi ? Grać dziesięciu na jednego ? " nie mów że niejesteśmy " My ? Kogo masz na myśli , VVV czy świat ?
  10. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Jak tam oldboje? słyszałem ze spotkało Was to samo co nas. Pay to win nabiera nowego znaczenia. Ciekawe czy to Wasze moralne zero ceni sie wyżej od naszego sprzedawczyka.
  11. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Lepiej zajmij sie swoimi graczami bo juz troche męczące jest to że co chwile piszą o zapki.
  12. Kontrowersyjnie, ale proszę o zmianę zasad i bany

    Jedyne co zaproponowałeś to zamkniecie gry dla wąskiej grupy. Wymagasz aby ktoś od samego początku wiązał sie z jednym sojuszem i wnim siedział nawet jak tam jest niesprawiedliwie traktowany.Gracz z wyrzuconego sojuszu nie bedzie dostawal punktów za obrone jak go bedą chcieli rozebrac. i z...
  13. [Potwierdzony i zgłoszony] Aktualizacja

    Patrząc na to co ostatnio krązy po graczach to chyba nikogo by to nie zdziwiło.
  14. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

    daje 4k golda za pierwszego mema z wiadomym obrazkiem, który dostanie sie na główna na kwejku lub jbzd.
Do góry