Najnowsze treści autorstwa Slietie

  1. Slietie

    [Naprawiony] Łoj ta syrena

    Odp: Łoj ta syrena Hmm... w źródle strony grepo znalazłam coś takiego: 'game_events_items' : "<div class=\"mermaid js-mermaid\">\n\t<div class=\"mouseover_element\"><\/div>\n<\/div>\n" Dla nieznających angielskiego mermaid to syrena :rolleyes: Swoją drogą zastanawiam się jak bardzo ta i inne...
  2. Slietie

    [Nie można powtórzyć] Wiadomości i monety

    Odp: Wiadomości i monety Też sprawdzałyśmy zoom, bo londi się nim bawi, ale po naciśnięciu ctrl i 0, czyli po powrocie do 100% widok nadal był zły (co w sumie londi napisała w poprzednim poście). Jak wiemy, przy innych ustawieniach niż 100% różne dziwne zachowania gry nie są traktowane przez...
  3. Slietie

    [Nie można powtórzyć] Wiadomości i monety

    Odp: Wiadomości i monety |ciach| Hehe ;) londi ma nowiusieńkiego kompa i na nim właśnie na FF od samego początku ma z tym problem. Również zanim zainstalowała sobie różne dodatki. Z pewnej rozmowy wiem, że Sisi też tak kiedyś miała (z tym, że podobno na chrome) a jeden z teamowiczów pisał, że...
  4. Slietie

    Dyskusja na temat konkursów

    Odp: Dyskusja na temat konkursów Konkurs ten oprocz tego, ze jest druzynowy, ma 1 bardzo istotna roznice - to gracze wymyslaja pytania swoim przeciwnikom i zadaja je albo bezposrednio albo za pomoca prowadzacego konkurs. Mysle, ze to w sumie innowacyjne podejscie jest warte podkreslenia. Jesli...
  5. Slietie

    [Wyjaśnione] Atak

    Odp: Atak Dzieki za odpowiedz. Tak wlasnie tez bylo w zeszlych latach i stad moje zdziwienie, ze cos mogloby sie jednak zmienic.
  6. Slietie

    [Forum] Czat na forum

    Odp: Czat na forum Czatu na GreTime's juz nie ma, wiec wydaje sie to byc dobrym pomyslem, aby zostal dodany do forum. Obawiam sie jednak, ze zmiana taka musialaby byc wprowadzona we wszystkich wersjach jezykowych a z tym moglby juz byc problem, bo byc moze nie kazdy market chcialby dodatkowo...
  7. Slietie

    [Wyjaśnione] Atak

    Odp: Atak A co jesli bedziemy chcieli wyslac atak, ktory dotrze do celu juz po zakonczeniu czasu pokoju? Rowniez nie ma mozliwosci wyslania teraz takiego ataku?
  8. Slietie

    [Naprawiony] BŁĄD NA FORUM - Teamtu?

    Odp: BŁĄD NA FORUM - Teamtu? A podobno czyta sie tylko poczatek i koniec wyrazu, a tu juz po raz kolejny zgloszona ta sama literowka:confused: Ja tam w prefiksie widze tylko jedno: team tu, czyli team tu czuwa/jest/dziala/itp. ;) Zapewne osoba tlumczaca forum po prostu czesto uzywa slowa team :)
  9. Slietie

    [Ulepszenie] Nazwy graczy i sojuszy

    Odp: Nazwy graczy i sojuszy Wlasnie te 3 kropeczki, o ktorych piszesz, sa celowo umieszczone przez tworcow gry jako odpowiedz na brzydko wyswietlajace sie dlugie nazwy. Tak wiec mysle, ze poprawa czegos, co jest poprawa, nie bedzie miala miejsca - tym bardziej, ze zgodze sie z Redsem, ze nie...
  10. Slietie

    [Wyjaśnione] Konto

    Odp: Konto Zależy w jaki sposób niusek logował się na konto. Jeśli nie potwierdził chęci przerwania usunięcia konta na danym świecie, a jedynie zalogował się na ekranie głównym gry i np. wybrał inny świat, to spokojnie proces kasacji nadal powinien trwać. Nawet gdyby na stronie startowej wybrał...
  11. Slietie

    [Wyjaśnione] Konto

    Odp: Konto Ja bym poczekała do jutra. W nocy konto powinno zostać usunięte, jeśli dziś mija 7 dni. Godzina podana w informacji w sumie jest zbędna, bo konta i tak są usuwane w nocy (czyli tak około 2 +/- parę godzin).
  12. Slietie

    [Naprawiony] Mocne wino

    Odp: Mocne wino Zapewne chodzi Ci o ten temat: link. Faktycznie sama potwierdzałam ten błąd 1,5 roku temu i zgłaszałam to też dalej. Jednak nie ja zmieniłam tag na "naprawiony" jakby mogło wynikać z tamtego tematu - tak tylko chciałam wyjaśnić, jakby ktoś miał wątpliwości. Cieszę się, że...
  13. Slietie

    [Wyjaśnione] Ban

    Odp: Ban izinho, zwróć uwagę na uzasadnienie. Nie chce czekać 5 dni. Być może wystarczające dla niego będzie, aby po prostu dalej grał na tym samym koncie, ale bez czekania. Oczywiście to, czy faktycznie wystarczy mu, że nie będzie czekał, dowiemy się, jeśli tylko nam odpisze :) Tak czy...
  14. Slietie

    [Wyjaśnione] Ban

    Odp: Ban Sapcio, czyżby coś się zmieniło? ;) spirit1, przeczytaj uważnie całą treść blokady. Szczególnie zwróć uwagę na drugą część, być może jest tam wzmianka o restarcie. Wówczas nie będziesz musiał czekać, ale zaczniesz grę od nowa.
Do góry