Najnowsze treści autorstwa SNAJPER007

1. SNAJPER007

Wykreślanka

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Wykreślanka Mamy juz poczatek przyszlego tygodnia, znieciepliwienie czekam, jak i inni pewnie, na rozstrzygniecie konkursu :D nikt nikogo nie pogania ale ta szczypta rywalizacji i tego wyczekiwania jest :p
  2. SNAJPER007

Wykreślanka

Odp: Wykreślanka Serio.. jak założyć taki temat z ograniczonym wstępem do niego O.o??? - - - Automatycznie połączono posty - - - I czy hasła po skosie mogą być wspak? Bo są po skosie od góry w dół czyli normalka a czy mogą być hasła po skosie od dołu do góry? - - - Automatycznie połączono...
  3. SNAJPER007

[Nowość] Poszerzenie gamy grafiki

...w tym sensie że w grze będzie wykorzystywanych więcej animacji, które nader by nie przeciążały samej gry, serwera, tak dalej. Ogólnie rzecz ujmując im więcej jest grafiki dynamicznej, animacji, jakichś przejść (aniżeli tylko jakaś taka statyczna co się zmienia raz/dwa na dzień nie...
  4. SNAJPER007

[Ulepszenie] Skracanie/wydłużanie czasu budowy/rekrutacji

Odp: Skracanie/wydłużanie czasu budowy/rekrutacji Thanks a lot! :)
  5. SNAJPER007

[Ulepszenie] Potwierdzenie przy kolonizacji.

Odp: Potwierdzenie przy kolonizacji. Miło mi, dziękuję :)
  6. SNAJPER007

[Ulepszenie] Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego. Zdecydowanie na nie. Nie wydurniajcie się ze zniżaniem progów pkt na pochody. To jest co najmniej durny pomysł. Jakoś do tej pory ludzie nie narzekali że było 300, przynajmniej ja nie pamiętam a bujam się tutaj od 6 lat. 300 zostaje bo to rozsądne...
  7. SNAJPER007

Snajper007

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Snajper007 56 :c
  8. SNAJPER007

Snajper007

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Snajper007 Jaki kierunek :P?
  9. SNAJPER007

Snajper007

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Snajper007 Mówi się trudno ale próbować będę, taki wynik mnie w ogóle nie satysfakcjonuje :P Btw. gra ktoś na Idalium? ^^
  10. SNAJPER007

Snajper007

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Snajper007 Ja podstawe skopałem.. Będę miał podobnie do Ciebie, 84-86% :( Za rok poprawiam bo była prosta i żeby na 100% mieć ;/
  11. SNAJPER007

Snajper007

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Snajper007 To cieszę się że obojgu się Wam powodzi :) Jak przygotowania do maturki ;)?
  12. SNAJPER007

Snajper007

Odp: Re: Odp: Snajper007 Rozszerzoną matematykę aby zdaje w poniedziałek :P Tak, wiem, słabo aby tyle xd Zamierzam sobie tak co rok poprawiać jakieś przedmioty i zdawać kolejne rozszerzenia bo kto wie, może za jakiś czas wybiorę się na te studia heh :P
  13. SNAJPER007

Snajper007

Odp: Snajper007 Szkoła mnie wcięła :P krótki pobyt za granicą i ogólnie sprawy prywatne, teraz maturka jeszcze i jestem wolny, no.. jeszcze prace jakąś znaleźć cza :D co tam u Ciebie :)?
  14. SNAJPER007

Snajper007

Odp: Snajper007 Witam ludzie!!! Kto jeszcze mnie pamięta, widzi to forum, ten post zapraszam na PW! Ze dwa lata mnie tu nie było, aż się za wami ludziska stęskłem ale też zdaje sobie sprawę że pewnie wielu już nie ma :( Pozdrawia, Patryczek :D
  15. SNAJPER007

[Wyjaśnione] Problemy na aplikacji mobilnej

Odp: Problemy na aplikacji mobilnej Jedna rzecz najbardziej wkurza le nwm czy to tylko u mnie tak.. U kumpla się przynajmniej potwierdza.. Forum sojuszu.. Nie ma wyświetlanych żadnych pełnych informacji odnośnie tematów.. Podane są aby połówki pierwszych liter/cyfr z całych linijek.. Zaraz...