Najnowsze treści autorstwa Sonny z Bronxu

  1. Sonny z Bronxu

    Dyskusja na temat Artefaktów

    pewnie to naprawią...dla gracza powinna byc to wartość stała po zamknieciu serwera i wygraniu świata w Top3 sojuszy itd
  2. Sonny z Bronxu

    Dyskusja na temat Artefaktów

    zdobywania monet nie przybywa? Z misji idzie ich całkiem sporo do tego jeszcze w eventach masz ...a na evencie to lecisz do bólu ile zlota starczy i kluczowych bohaterów masz na pełnym tuningu. Ja wręcz uważam,że za łatwo to idzie z tymi monetami. Dla kogoś aktywnego nie stanowi to żadnego...
  3. Sonny z Bronxu

    Dyskusja na temat nowego świata

    Jesli alfabetycznie idą nazwy może być Deep Purple ;)
  4. Sonny z Bronxu

    Dyskusja na temat nowego świata

    Ale tylko polakom po zdobyciu Moskwy złożyli hołd i polacy władali Moskwa Władysław IV został wówczas wybrany przez bojarów na cara, czego Rosjanie do dzisiaj nie mogą nam zapomnieć, zwłaszcza, że wiązało się to z największym upokorzeniem Rosji – hołdem ruskim. Hołd ruski odbył się w Zamku...
  5. Sonny z Bronxu

    Dyskusja na temat nowego świata

    Cześć :cool: ;) i wzajemnie
  6. Sonny z Bronxu

    Dyskusja na temat nowego świata

    W mojej opinii temat jest bardziej złożony. Co prawda mialem dłuższą przerwę od aktywnego grania ale skoro możemy wymienić sie opiniami to skorzystam. Nie mówmy o złocie...to tak jakbysmy wszyscy chcieli kupic samochód i prowadzic jego eksploatacje z pieniędzy producenta tj paliwo,serwis itp...
  7. Sonny z Bronxu

    Rozmowa Ogólna

    pielgrzymki przybyły - info nt startu nowego serwera oczekiwane jak kraj długi i szeroki
  8. Sonny z Bronxu

    Rozmowa Ogólna

    tak juz wczesniej się zastanawiałem , że troche nie w temacie działów ten rozrzut ggawędziarstwa :D :p
  9. Sonny z Bronxu

    Rozmowa Ogólna

    czyszczą forum... kwestią czasu bylo kiedy to nastąpi :cool:
  10. Sonny z Bronxu

    Świat o prędkości 10

    Możecie sobie moi drodzy WSZYSCY wymyslić swiat na najwyższych mozliwych ustawieniach...ale zapomnijcie i wymazcie to ze słownika używanych tu na forum zdań - waluta tej gry to złoto i jest tak przeliczona,że każdy serwer musi przynajmniej sie zwrócić - zapomnijcie raz na zawsze ,że coś pójdzie...
  11. Sonny z Bronxu

    Rozmowa Ogólna

    nie... nie lubie marki BMW a co do silowni... mam małą w domu ale to syn tam przebywa ;)
  12. Sonny z Bronxu

    Dyskusja na temat nowego świata

    ja odpocząłem od gry troszke przed 40 i chwile po.... potwierdzam
  13. Sonny z Bronxu

    Dyskusja na temat nowego świata

    dzien ogloszen parafialnych dzis wiec kto wie....
  14. Sonny z Bronxu

    Dyskusja na temat nowego świata

    w każdym gatunku...w każdym a zaczeło się od modliszek....
Do góry