Najnowsze treści autorstwa soulreaver14

1. soulreaver14

Doborowy Strateg - głosowanie

Odp: Doborowy Strateg - głosowanie Głos na Manfred
  2. soulreaver14

Polskie Lwy

Odp: Polskie Lwy 31.10.11, 16:56 #1 Iluzjonista POLSKIE LWY Historia Sojusz został założony 17 czerwca 2011 roku. Głównym celem była wspólna zabawa przy podbijaniu okolicznych polis. Początki - zawsze są trudne. Ambicje - poprzeczkę postawiliśmy bardzo wysoko. Efekty - jak...
  3. soulreaver14

Gracz Roku 2013- Omikron GŁOSOWANIE

Odp: Gracz Roku 2013- Omikron GŁOSOWANIE głos na adriankiller
  4. soulreaver14

Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata Moje idealne ustawienia są praktycznie identyczne : - prędkość świata , jednostek i rekrutacji x3 - bez morali i bonusu nocnego - nowy system podboju na takich ustawieniach na pewno chciało by się spróbowac sporo graczy ;)
  5. soulreaver14

Rozmowa Ogólna

Odp: Rozmowa Ogólna Wątpie czy panie i panowie administratorzy mają podobne umiejętności w grze co w odpisywaniu na tickety:)) (z całym szacunkiem to jest żart ) ale jak napisał kolega wyżej taki serwer i mozliwość sprawdzenia się z elitą to marzenie nie jednego grepoholika i z pewnością taki...
  6. soulreaver14

Twórcze tworzenie na zamówienie- Edycja III- Ankieta

Odp: Twórcze tworzenie na zamówienie- Edycja III- Ankieta zdecydowanie praca nr. 3
  7. soulreaver14

Sytuacja na świecie Omikron

Odp: Sytuacja na świecie Omikron w polskim zoo :D
  8. soulreaver14

Twórcze tworzenie na zamówienie- Edycja I- Ankieta

Odp: Twórcze tworzenie na zamówienie- Edycja I- Ankieta NR.2 - wymiata
  9. soulreaver14

Odp: Sytuacja na świecie Omikron heja wszystkim , tak sobie wdepłem na stare smieci Norbert Ty mnie nie rozpierdzielaj po raz kolejny bo Ty to chyba mozesz w każdej chwili zagrać od nowa gdzie chcesz :) duzych strat nie poniesiesz :) a tak od siebie to gratuluje zapału :) nie wiem po co w...
  10. soulreaver14

Odp: Sytuacja na świecie Omikron A gitara , lajtowo sobie pochody już drugi miesiąc pykamy bo nudno się zrobiło , a Ty jak tam z podbijaniem graczy ?
  11. soulreaver14

Odp: Sytuacja na świecie Omikron a kiedy koniec ?
  12. soulreaver14

Odp: Sytuacja na świecie Omikron A niby jak ? teleportem ? niestety jesteśmy od siebie trochę daleko a szkoda bo gra była by dużo ciekawsza dla wszystkich
  13. soulreaver14

Odp: Sytuacja na świecie Omikron hehehe teleport ?? :)) tego jeszcze nie słyszałem ??! ktoś był nieźle nadmuchany tym i tamtym żeby to wymyślić
  14. soulreaver14

Odp: Sytuacja na świecie Omikron No chyba że to inny wymiatacz przejął konto ... ok w takim razie będziemy teraz uważać :rolleyes:
  15. soulreaver14

Odp: Sytuacja na świecie Omikron chyba coś mu się zdrowo popierdzieliło ?? może gry pomylił i Cromowi i Adrianowi gdzieś tam w warcaby cos zabierał skoro z jego statów wynika że ani jednego aktywnego gracza za swojej badziewnej kadencji nie podbił !? widac same szaraki , kilku naszych co byli w...